
Pronájem bytu 1+1 • 35 m² bez realitkyFriedrich-Ebert-Str.82-84, , Porýní-Falc
Friedrich-Ebert-Str.82-84, , Porýní-FalcMHD 7 minut pěškyDu hledáte moderní, klidný 1-pokojový byt s koupelnou a s kuchyní sdílenou 1–3 osobami v Oppenheimu?
Nabídka
Pokoje mají velikost mezi 15 a 20 m², jsou světlé a prostorné. K dispozici je 2-, 3- nebo 4-lůžkové spolubydlení. Každý pokoj má vlastní koupelnu – pro maximální soukromí. Kuchyně a chodba jsou využívány společně.
Na přání jsou pokoje pronajímány plně zařízené – v hotelové kvalitě, včetně postele, psacího stolu, skříně a všeho, co potřebujete k nastěhování. O nic se nemusíte starat, stačí přijít a cítit se jako doma.
Aktuální stav
V současné době probíhají poslední práce na budově, pokoje jsou k nastěhování po domluvě. Stav k nastěhování je možné sjednat, případně i na krátkodobou dobu. Právě nyní je ideální čas si pokoj předem zajistit.
Doba pronájmu
Nájemní smlouva je zpočátku uzavřena na jeden rok s možností prodloužení.
Byt se nachází na krásném místě v Oppenheimu, s dobrou dostupností MHD (5 minut chůze k nádraží) a vynikajícím spojením do Mainzu a Wormsu.
Obchody, gastronomie a nádraží jsou snadno dosažitelné. Okolí láká na procházky vinicemi nebo podél Rýna.
All-Inclusive nájemné
Internet, elektřina, topení – všechny náklady jsou již zahrnuty v ceně nájmu. Žádné dodatečné poplatky, žádné starosti.
Na přání je k dispozici vlastní parkovací místo před domem.
Fotografie: Fotografie pocházejí z různých pokojů.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.