Pronájem bytu 2+1 • 72 m² bez realitkyTratteng. 79 Villach Villach Kärnten 9500
Tratteng. 79 Villach Villach Kärnten 9500MHD 2 minuty pěšky • ParkováníByt bude k dispozici od září/října 2025. Měsíční náklady 990 eur zahrnují kompletní nájemné včetně elektřiny, topení, pojištění domácnosti a GIS. Dočasný odkup nábytku je stanoven mezi 3500 a 3900 eurem (dle dohody).
Byt se nachází 50 metrů od Drauradweg, 15 minut pěšky do centra města a 20 minut pěšky k nádraží. Silbersee je dosažitelný na kole přibližně 15 minut.
Billa, Hofer a Spar jsou dostupné pěšky za 7 minut, stejně jako čerpací stanice otevřená 24 hodin.
Veškerí lékaři a školy se nacházejí v okruhu 3 km, nemocnice je vzdálena 5 minut.
Jde o (naprosto) kompletní vybavení (viz fotky); stačí vzít kufry a nastěhovat se za jednotnou cenu (jako pronajatý apartmán).
Vzhledem k tomu, že se jedná o klidnou čtvrť, oslovuji pouze vážné zájemce, kteří chtějí žít podobným způsobem. Pro podrobnější informace mě neváhejte kontaktovat, děkuji.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.