
Pronájem bytu 4+1 • 113 m² bez realitkyAnna-Amalie-Strasse 38, , Braniborsko
Anna-Amalie-Strasse 38, , BraniborskoMHD do minuty pěšky • ParkováníTato slunečná 4-pokojová bytová jednotka při prvním uvedení na trh oslní moderním designem, kvalitním vybavením a úžasnou polohou s výhledem na vodu. Promyšlené dispozice nabízí komfortní domov jak pro rodiny, tak pro páry nebo uživatele home office.
Skutečným lákadlem je vysoce kvalitní vestavěná kuchyň značky Bosch, vybavená moderními elektrospotřebiči, která splní veškerá přání. Elegantní vinylové podlahy v imitaci dřeva dodávají bytu teplou, nadčasovou atmosféru. Velká okna zajišťují dostatek denního světla po celý den a podtrhují pocit otevřeného a přátelského bydlení.
K bytu náleží také parkovací stání, které vám umožní pohodlné a bezpečné parkování přímo u domu.
Byt se nachází v atraktivní lokalitě Königs Wusterhausen, jen pár kroků od vody. Okolí nabízí ideální kombinaci přírodního prostředí a městské dopravní dostupnosti. Obchody jako supermarkety jsou snadno dostupné pěšky, stejně jako nádraží Königs Wusterhausen, které je vzdáleno přibližně 10 minut chůze. Odtud je přímé spojení na berlínskou S-Bahn a regionální dopravu.
I pro řidiče je poloha ideální: silnici Bundesstraße B179 dosáhnete asi za 4 minuty autem, dálnice A10 (Berlínský kruh) je vzdálena jen 5 minut. Letiště BER je dosažitelné přibližně za 12 minut a hranice Berlína jsou vzdáleny pouze 15 minut – ideální pro dojíždějící nebo pro ty, kteří chtějí zažít to nejlepší ze dvou světů: klid u vody a blízkost velkoměsta.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.