
Pronájem bytu 1+kk • 32 m²Ječná, Hostivice - Litovice, Středočeský kraj
Ječná, Hostivice - Litovice, Středočeský krajMHD 2 minuty pěškyMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nacházíte se zrovna v situaci kdy hledáte nové bydlení?
Žijete sami, či nepotřebujete přílišný prostor, ale přesto je pro Vás důležitý komfort dnešní moderní doby a praktičnost?
Výborně, momentálně totiž nabízíme pronájem bytu o podlahové ploše 32 m², dispozičně řešeného jako garsoniéra.
Byt se nachází ve třetím patře novostavby, s výtahem, tudíž žádné každodenní výšlapy s rukami ověšenými nákupními taškami po svých :)
Popis vybavení:
lednice, kuchyňská linka, vařič (dvou-plotýnka), televize, pračka, rozkládací gauč, skříň, stolek pod TV, botník, zahradní židle na balkoně.
Celý byt je bohatý na přírodní světlo, na zemi je položena krásná plovoucí podlaha, zdi jsou vymalovány čistě bílou barvou, kuchyňská linka i obložení v koupelně je laděno do příjemných, zemitých barev. Koupelna pak dominuje objemnou vanou, jako stvořenou pro každodenní relaxaci např., po náročném pracovním dni. Celý prostor bytu je vzdušný a otevřený.
Mohlo by Vás zajímat:
- k bytu náleží i sklepní prostor
- také budete mít garážové stání pro svého čtyřkolového miláčka
- slušně vychovaní zvířecí miláčkové také povoleni
- společné prostory domu jsou čisté a udržované ( což můžete brát jako skvělou vizitku Vašich budoucích sousedů )
Je nám však zcela jasné že při výběru vhodného bydlení, hraje svou roli taky daná lokalita, dovolte nám tedy Vás pozvat, ještě na malou procházku po okolí.
Takřka u domu naleznete mini market s potravinami, MHD v docházkové vzdálenosti 5 min od domu, hezké turistické stezky podél Hostivických rybníků, nedaleký Zličín s veškerou občanskou vybaveností.
No a pokud jste se dočetli až sem, a nabídka Vás zaujala tak výborně :)
Byt je totiž volný k nastěhování od 1.7.2025 !!! tudíž kdo dřív napíše ten dřív.. však to znáte...
Nájem: 13 500 Kč
Služby: 2 575 Kč - záleží na počtu osob - Energie se nepřevádí na nájemce.
Kauce: 20 300 Kč
Správní poplatek: 12 000 Kč
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.