Inzerát již není v nabídce
Prodej chaty, chalupy • 120 m² bez realitkyStráž nad Ohří - Korunní, Karlovarský kraj
Stráž nad Ohří - Korunní, Karlovarský krajVybaveno • Parkování • Sklep 20 m² • Terasa 30 m²Tato nemovitost již od 34 363 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Dovolujeme si Vám nabídnout naší milovanou chalupu, která se nachází na hranici mezi Krušnými a Doupovskými horami v katastru obce Stráž nad Ohří.
Chalupa se nachází na naprosté samotě a je obklopená pouze pastvinami, nabízí maximální soukromí. K chalupě vede od silnice v obci cca 300m nezpevněná (štěrková) cesta, v majetku obce.
Chalupa má dvě podlaží, která jsou díky situování domu do mírného svahu, přístupná samostatnými vchody v úrovni terénu, zároveň jsou obě podlaží propojena vnitřním schodištěm.
Dům má také suchý půdní prostor, který je vyplněn ekologickou foukanou izolací ve vrstvě 30cm.
Na střeše jsou fotovoltaické panely, jež se starají o ohřev vody v boileru o objemu 125l.
Chalupa je částečně podsklepená, ve sklepě se nachází vlastní studna, která zásobuje dům vodou po celý rok. Chalupa má další 2 přítoky, které je možné kdykoli připojit.
V dome je elektřina 230V/400V.
Chalupa má číslo popisné. Komfortně možná k trvalému bydlení, topení je řešeno dvěmi kamny na tuhá paliva a infrapanely.
Do prvního patra domu je přístup přes prostornou terasu skrze nové zaizolované bezpečnostní dveře. První patro domu sestává z chodby, obývacího pokoje vybaveného TV 165cm, infrasaunou, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále se v prvním patře nachází prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou na míru a digestoří s vnějším odtahem a dvěma dvoukřídlými balkónovými dveřmi, které vedou také na terasu, ložnice v zámeckém stylu s manželskou postelí a vzdušným šatním prostorem odděleným příčkou, v centru prvního patra nachází další chodba z níž je možné posuvnými dveřmi vstoupit do dalšího pokoje. Poslední nezmíněnou místností prvního patra je koupelna s prostorným sprchovým koutem, toaletou s bidetem a masivní koupelnovou skříní s designovým umyvadlem a velkým rámovým zrcadlem.
V přízemí domu se nachází tři bývalé hospodářské místnosti. Dále prostorná chodba, další koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou a prostorná místnost s historickou krbovou římsou, kde započala rekonstrukce.
Chalupa je obklopená rozsáhlou zahradou, celková výměra pozemků činí 4 298 metrů čtverečních. Na zahradě se nachází skleník 3x6m, dřevěná kůlna, finská sudová sauna s panoramatickým oknem, vyhřívaný koupací sud, dvě přírodní zahradní jezírka a prostorné ohniště. V blízkosti pozemku se nachází řeka Ohře, která potěší nejen vodáky a rybáře.
Na zahradě je rozběhlý glampingový byznys, který umožňuje velmi komfortní pasivní příjem.
Glamping sestává ze tří stanů a mongolské jurty, které
krátkodobě pronajímáme, podnikání je součástí prodeje včetně webových stránek, rezervačního systému i
sociálních sítí. Hosté glampingu mají k dispozici sdílenou koupelnu a zázemí v přízemí chalupy, které je kompletně oddělené od obyvatelné části chalupy.
Případným novým majitelům předáme veškeré kontakty. Podnikání předáme postupně, srozumitelně a budeme na dosah, než se majitelé zaběhnou a zorientují v chodu. V podnikání není třeba pokračovat.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 7. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Kamenná |
| Číslo inzerátu | 909578 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Samota |
| Plocha pozemku | 4 298 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vlastnictví | Osobní |
| Poloha rekreačního objektu | Samostatný |
| Užitná plocha | 120 m² |
| Cena za jednotku | 72 417 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 20 m² | |
| Parkování |
| Terasa 30 m² |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 34 363 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.