Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 3+1 75 m², Kühlungsblick 36, Kühlungsborn, Mecklenburg-Vorpommern
Pronájem bytu 3+1 75 m², Kühlungsblick 36, Kühlungsborn, Mecklenburg-Vorpommern
Pronájem bytu 3+1 75 m², Kühlungsblick 36, Kühlungsborn, Mecklenburg-Vorpommern

Pronájem bytu 3+1 • 75 m² bez realitkyKühlungsblick 36, , Mecklenburg-Vorpommern

Kühlungsblick 36, , Mecklenburg-VorpommernMHD 9 minut pěšky
Měsíční nájemné990 €

+ Poplatky za služby200 €
+ Vratná kauce2 970 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

ERSTBEZUG po rekonstrukci k 01.08.2025

Vítejte ve vašem novém domově u Baltského moře!

Tento prostorný 3-pokojový byt v Kühlungsborn/West nabízí moderní bydlení s velkým komfortem a ideální polohou – jen pár minut chůze od pláže.

Rekonstruovaný byt zaujme promyšleným dispozicím, světlými místnostmi a kvalitními materiály. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží vícebytového domu:

- Prostorný obývací pokoj s balkonem na jihu

- Ložnice s výhledem na Baltské moře

- Koupelna se sprchovým koutem s plochou sprchou

Slunný balkon na západní straně zve k odpočinku a nabízí krásný výhled do zeleně.

Tento nádherný byt je ideální jak pro rodiny, tak pro páry. Přesvědčte se sami a dohodněte si prohlídku ještě dnes prostřednictvím e-mailu!

Kühlungsborn se nachází na mecklenburském pobřeží Baltského moře, přibližně 25 km od Rostocku. Titul „Seebad“ (koupaliště) obdrželo město 15. února 1996. S délkou 3150 metrů se Kühlungsborn pyšní nejdelší pobřežní promenádou v Německu. Na západním konci promenády se nachází Baltic-Platz. Široká písečná pláž se táhne přibližně šest kilometrů.

Díky titulu koupaliště a četným zajímavostem (např. úzkoprstá dráha „Molli“, nejdelší pobřežní promenáda v Německu) se z Kühlungsborn stal také významný turistický cíl.

Infraštruktura Kühlungsbornu je zajištěna místní autobusovou dopravou a přímým spojením ICE do Rostocku (veřejná doprava). Kühlungsborn je rovněž dostupný po silnici B105 a zhruba 20 km jižně ležící dálnici A20 (spojovací uzel Kröpelin). V obci je v dostatečném množství k dispozici obchod s každodenním zbožím, školy, restaurace, lékaři a veřejná volnočasová zařízení.

ERSTBEZUG po rekonstrukci k 01.08.2025

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu909780
Dispozice3+1
Podlaží2. podlaží z 2
Cena za jednotku13 € / m2
Užitná plocha75
StavDobrý
StáříNad 50 let

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 9 minut pěšky
Sklep

V okolí nemovitosti najdete

MHDKühlungsborn West
🚶 712 m (9 min)
PoštaPostagentur
🚘 3 611 m (8 min)
ObchodBackstübchen Kühlungsborn
🚘 1 076 m (3 min)
BankaRaiffeisenbank
🚘 2 126 m (6 min)
RestauraceFischerkrug
🚘 1 897 m (4 min)
LékárnaMöwen-Apotheke
🚘 2 235 m (5 min)
ŠkolaSchulzentrum Kühlungsborn
🚘 1 525 m (4 min)
Mateřská školaUns Ostseekinner
🚘 1 911 m (5 min)
SportovištěSporthalle Kühlungsborn
🚘 2 359 m (7 min)
Hřiště
🚘 1 247 m (4 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.