
Pronájem bytu 5+1 • 197 m² bez realitky, Porýní-Falc
, Porýní-FalcMHD do minuty pěšky • ParkováníByt s panoramatickým výhledem
Nově zrekonstruovaný byt – absolutní blízkost přírody s neporovnatelným výhledem přes Rheingau a současně rychlým přístupem do měst Ingelheim, Mainz a Wiesbaden.
6 velkorysých pokojů, z toho 4 využitelných jako ložnice
3 moderní koupelny, 2 terasy a 2 balkony s nádherným výhledem – malebnými západy slunce
360° výhled na zeleň, prostory prosvětlené přirozeným světlem
Ideální pro rodiny, dojíždějící i milovníky přírody – ať už pracujete z domova, nebo se chcete relaxovat a vychutnat si kvalitu života
Nově zrekonstruovaný byt – zasazený do přírody s jedinečným výhledem na Rheingau a zároveň s rychlým přístupem do měst Ingelheim, Mainz a Wiesbaden.
5 prostorných pokojů, z toho 4 vhodné jako ložnice
3 moderní koupelny, 2 terasy a 2 balkony s ohromujícím výhledem – včetně malebných západů slunce
360° výhled na zeleň, interiéry plné světla
Skvělá volba pro rodiny, dojíždějící a milovníky přírody – ať už pracujete z domova, nebo se chcete odpočinout, zažijete opravdovou kvalitu života
Idylicky situován na okraji města – za pouhých pět minut chůze se dostanete na autobusovou zastávku s přímým spojením do srdce Mainzu i do Ingelheim
Máte celý byt jen pro sebe – žádné sdílení s ostatními.
Byt působí jako vlastní polodvojdům: s odděleným vchodem, dostatkem soukromí a pocitem, že jste opravdu doma.
Celý byt máte jen pro sebe – bez nutnosti sdílení s ostatními.
Působí spíše jako váš vlastní polodvojdům: s vlastním vchodem, dostatečným soukromím a pohodlím, které vám zajistí opravdový pocit domova.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.