Prodej domu 6+1 • 110 m² bez realitky, Sasko
Je k prodeji středně velký řadový rodinný dům v klidné, centrálně umístěné vedlejší ulici v Kitzscheru. Dům se nachází v celkově udržovaném a dobrém stavu. Menší opravné práce může převzít nový majitel. Technické vybavení a zařízení fungují. Nejedná se o novostavbu, větší renovační opatření byla provedena na začátku devadesátých let, poté byl dům průběžně renovován a modernizován (například topení 2019). Dům nabízí hodně prostoru, světlé a přívětivé místnosti. Jižní zahrada je částečně opatřena dlažbou a osázená zeleňí.
Garáž a kůlna obdržely v roce 2022 na dřevěné konstrukci novou plochou střechu, opravné práce na omítce a fasádě jsou zde také ještě nutné (viz fotografie).
Vítejte v Kitzscheru! Dům se nachází nedaleko radnice a zhruba 5 minut chůze od tržního náměstí. Je centrálně a infrastrukturně dobře dostupný.
Ze domu se za pouhých 30 minut jízdy autem dostanete do centra Lipska díky nové spojce s dálnicí A72.
Mateřské školy:
• 2 – obě dosažitelné pěšky
Školy:
• Základní škola a střední škola v Kitzscheru, rovněž dosažitelné pěšky
• Gymnázium a střední škola v Borně, dosažitelné za 10 minut jízdy autem, je zde i veřejná doprava
Suterén:
• Topenářna
• 2 úložné místnosti
Přízemí:
• 1 pokoj (PVC podlaha s imitací dřeva)
• otevřený obývací a jídelní prostor (PVC podlaha s dlaždicovým/kameným vzhledem)
• koupelna se sprchou a vanou (2 umyvadla, okno, dlaždicová podlaha)
• chodba (dlaždicová podlaha)
• WC samostatně
První patro:
• 2 pokoje (laminátová podlaha)
Podkroví:
• 2 pokoje (laminátová podlaha)
• úložna/šatna
Pozemek:
• zahrada za domem
• zimní zahrada
• vjezd pro obyvatele
• garáž a malá kůlna
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.