
Pronájem bytu 3+kk • 63 m² bez realitkyPod Saharou, Libčice nad Vltavou - Chýnov, Středočeský kraj
Pod Saharou, Libčice nad Vltavou - Chýnov, Středočeský krajČástečně vybaveno • Sklep 3 m² • Lodžie 3 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme podnájem bytu 3+kk o výměře 63 m², situovaného v 6. patře panelového zatepleného domu v klidné části obce Libčice nad Vltavou, v ulici Pod Saharou. Nájem: 14000 Kč/měsíc, služby 4000 Kč/měsíc (je započítáno vše bez internetu), celkem: 18000 Kč/měsíc. Zálohy za služby jsou nastaveny podle skutečné spotřeby stávajícího nájemce. Vyúčtování záloh jednou ročně dle skutečné spotřeby. V bytě je zavedena přípojka internetu (Rychlý drát: 399 Kč/měsíc). Smlouvu si zajišťuje nájemce případně sám, pokud má o internet zájem. Vratná kauce - 14000 Kč. Byt je v dobrém stavu a je ideální pro rodinné bydlení. Byt disponuje dvěma pokoji, obývacím pokojem s kuchyní vybavenou spotřebiči, koupelnou, samostatnou toaletou, lodžií a sklepní kójí. Nábytek zobrazený na fotografiích je současného nájemce a většina ho bude odstěhována. Některý nábytek je možné ponechat po dohodě. K nastěhování od 1.8. Podnájem je určený pro dlouhodobějšího zájemce. Akceptujeme kočku nebo malého klidného psa po předchozí domluvě. V případě zájmu prosím o kontakt prostřednictvím FB. Uživatelské jméno: “edi.hromada.3“.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.