Pronájem bytu 2+1 • 57 m² bez realitkyLohmannstr. 101, , Sasko-Anhaltsko
Lohmannstr. 101, , Sasko-AnhaltskoMHD 1 minuta pěškyTento příjemný 2-pokojový byt se nachází v podkroví a disponuje obývacím pokojem o přibližné velikosti 20 m². Na klidné straně se nachází ložnice o velikosti cca 12 m². Z oddělené kuchyně (cca 10 m²) se dostanete na krásnou střešní terasu (cca 14 m²), která je obložena dřevěnými parketami. Koupelna je vybavena vanou a samostatnou sprchou.
Prosím, vezměte na vědomí půdorys (PDF).
Pěší zóna s řadou obchodních možností je dosažitelná za 10 minut chůze nebo 3 minuty jízdou na kole. Kampus na ulici Lohmannstraße vysoké školy Anhalt se nachází ve stejné ulici.
Regionální a dálkové nádraží Köthen je dostupné za 6 minut jízdou na kole.
Köthen je okresní město okresu Anhalt-Bitterfeld a má přibližně 24 000 obyvatel. Ve městě jsou k dispozici všechny typy škol od základní školy po gymnázium, dále také odborné školy a vysoká škola Anhalt jako velká univerzita aplikovaných věd.
Celý dům byl v roce 1998 kompletně zrekonstruován. Na úklid schodiště a vyprázdnění odpadkových košů se stará servis správce domu.
Byt je momentálně ještě pronajat a nájemníci neudělili souhlas se zveřejněním interiérových fotografií.
Kauce na byt může být uhrazena ve třech splátkách. Po předchozí dohodě může být akceptováno i pojištění kauce.
U dotazů prosím vždy uvádějte telefonní číslo, případně i další informace. Dotazy bez uvedeného telefonního čísla mohou být ignorovány.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.