Pronájem bytu 3+1 • 57 m² bez realitkyStolpmünder Str. 19, , Šlesvicko-Holštýnsko
Stolpmünder Str. 19, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 2 minuty pěškyDiese frisch renovierte 3-Zimmer-Wohnung besticht durch ihren perfekten Grundriss:
Tento čerstvě zrenovovaný byt se třemi pokoji vyniká perfektním půdorysem: Všechny místnosti jsou přístupné přímo z chodby – ideální pro uspořádaný a příjemný pocit domova.
Alle Räume sind direkt vom Flur aus erreichbar – ideal für ein geordnetes, angenehmes Wohngefühl.
Všechny místnosti jsou přístupné přímo z chodby – ideální pro uspořádaný a komfortní život.
Die Wohnung verfügt über Zimmer zur Vorder- und Rückseite des Hauses, was für ausgewogene Lichtverhältnisse und flexible Nutzungsmöglichkeiten sorgt.
Byt nabízí místnosti orientované jak na přední, tak i zadní stranu domu, což zajišťuje vyvážené přirozené světlo a flexibilní možnosti využití.
Die Renovierungen befinden sich gerade im Abschluss: dritter Anstrich für die Wände und Überarbeitung der Fenster, Türen und Zargen. Zur Besichtigung ist voraussichtlich alle Arbeiten ausgeführt.
Rekonstrukce jsou téměř dokončené: třetí nátěr stěn a úprava oken, dveří a obložení. Při prohlídce by měly být všechny práce již hotové.
Besonders attraktiv für junge Familien oder Paare mit Platzbedarf: Das dritte Zimmer eignet sich perfekt als Kinder-, Gäste-, Ankleide- oder Arbeitszimmer.
Zvláště atraktivní pro mladé rodiny nebo páry, kterým dochází místo: Třetí pokoj se perfektně hodí jako dětský pokoj, pokoj pro hosty, šatna nebo pracovna.
Die Einbauküche, das modernisierte Vollbad und der helle Boden in Holzoptik ermöglichen Wohlfühlen direkt nach Einzug.
Vestavěná kuchyň, modernizovaná koupelna a světlá podlaha s dřevěným vzhledem umožňují se cítit pohodlně ihned po nastěhování.
Dank Glasfaseranschluss ist auch das Arbeiten von zu Hause aus problemlos möglich.
Díky optickému připojení je také práce z domova bez problémů možná.
Die eigene Gas-Kombitherme gibt Ihnen die volle Kostenkontrolle und günstiges Warmwasser jederzeit soviel sie mögen.
Vlastní plynový kombinační kotel vám poskytuje plnou kontrolu nad náklady a cenově dostupnou teplou vodu kolikkoli budete chtít.
Im Gemeinschaftsgarten steht eine Wäscheleine zur Verfügung, ein Fahrradkeller (auch für Kinderwagen geeignet) gehört zum Haus, und ein Kellerraum kann bei Bedarf günstig angemietet werden.
V společné zahradě je k dispozici sušák, sklep pro kola (vhodný také pro kočárky) je součástí domu a sklepní místnost si lze v případě potřeby pronajmout za výhodnou cenu.
Ein Hausmeister kümmert sich zuverlässig um Ordnung und kleinere Anliegen.
Domovník se spolehlivě postará o pořádek a drobné záležitosti.
Hinweis: Die Fassade des Hauses ist optisch in die Jahre gekommen, die Wohnung selbst jedoch modernisiert und sofort bezugsbereit. Kein Balkon vorhanden.
Poznámka: Fasáda domu už vypadá trochu opotřebovaně, samotný byt je ale zmodernizován a ihned k nastěhování. Balkon není k dispozici.
Zu Fuß:
Pěšky:
3 min – Kindertagesstätte
3 min – Mateřská školka
5 min - Sporthalle & Sportplatz
5 min – Tělocvična a sportoviště
6 min – Piratenspielplatz
6 min – Pirátské hřiště
6 min – Park
6 min – Park
8 min – Gemeinschaftsschule Elbschule
8 min – Společná škola Elbschule
20 min – Supermarkt & Besorgungen -> 5 min mit Fahrrad
20 min – Supermarket a nákupy -> 5 min na kole
22 min – Bahnhof -> 5 min mit Fahrrad
22 min – Nádraží -> 5 min na kole
22 min - Klinikum Glückstadt -> 6 min mit Fahrrad
22 min – Nemocnice Glückstadt -> 6 min na kole
22 min - Elbe -> 6 min mit Fahrrad
22 min – Labe -> 6 min na kole
23 min - Innenstadt -> 6 min mit Fahrrad
23 min – Centrum -> 6 min na kole
Mit dem Auto:
Autem:
5 min – ganz Glückstadt
5 min – celé Glückstadt
25 min – Bf. Elmshorn
25 min – nádraží Elmshorn
28 min – Bf. Itzehoe
28 min – nádraží Itzehoe
37 min - Pinneberg
37 min – Pinneberg
52 min - Altona
52 min – Altona
64 min – Hamburg Hbf.
64 min – hlavní nádraží Hamburg
Mit dem ÖPNV ab Bf. Glückstadt:
Městskou hromadnou dopravou od nádraží Glückstadt:
17 min- Bf. Elmshorn
17 min – nádraží Elmshorn
18 min – Bf. Itzehoe
18 min – nádraží Itzehoe
31 min - Pinneberg
31 min – Pinneberg
41 min - Bf. Altona-Hamburg
41 min – nádraží Altona-Hamburg
47 min – Hamburg Hbf.
47 min – hlavní nádraží Hamburg
Modernisiert – Aktueller Wohnstandard
Modernizováno – aktuální standard bydlení
Weiße Wände, frisch gestrichen – Einzugsbereit & hell
Bílé stěny, čerstvě natřeno – byt připraven k nastěhování a světlý
Perfekter, effizienter Schnitt – Optimal genutzt
Perfektní, efektivní půdorys – optimálně využitý prostor
eigene Gastherme - volle Kostenkontrolle
vlastní plynový kotel – plná kontrola nad náklady
Gas-Kombitherme - eigenes Warmwasser, wie man es mag
Plynový kombikotel – vlastní teplá voda, kolikkoli budete chtít
Wohnzimmer, Schlafzimmer, Kinderzimmer, Küche, Vollbad, Flur – Vollwertige Raumaufteilung
Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyně, plnohodnotná koupelna, chodba – kompletní dispozice
Heller Boden in Holzoptik – Modern, hygienisch & pflegeleicht
Světlá podlaha s dřevěným vzhledem – moderní, hygienická a nenáročná na údržbu
Schnellstes Internet über Glasfaser – Homeoffice geeignet
Bleskové připojení k internetu přes optiku – vhodné pro práci z domova
Einbauküche – Direkt startklar
Vestavěná kuchyň – ihned připravená k použití
Kunststofffenster oder überarbeitete Fenster mit neuen Dichtungen – Wärmeschutz & Ruhe
Plastová okna nebo upravená okna s novými těsněními – tepelná ochrana a klid
Renoviertes Treppenhaus – Gepflegter Eindruck
Zrenovovaný schodiště – upravený a reprezentativní dojem
Kein Balkon – Ruhiger Innenraum
Bez balkonu – tiché vnitřní prostory
Wäscheleine im großen Gemeinschaftsgarten – Wäsche draußen trocknen
Sušák ve velké společné zahradě – prádlo můžete sušit venku
Hausmeister – Schnelle Hilfe
Domovník – rychlá pomoc
Fahrradkeller, auch für Kinderwagen – Sicher & praktisch
Sklep pro kola, vhodný i pro kočárky – bezpečný a praktický
Kellerraum kann für 10 Euro angemietet werden – Extra Stauraum
Sklepní místnost lze pronajmout za 10 eur – další úložný prostor
Hässliche, vermooste Vorhangfassade – Sieht man von innen zum Glück nicht
Nevzhledná, mechem porostlá okenní fasáda – naštěstí se to z interiéru nevidí
Wir unterstützen die Bewerbung von Bedarfsgemeinschaften und Geflüchteten ab 3 Personen, persönliche Eignung vorausgesetzt. Kleinere Gemeinschaften scheiden leider aus.
Podporujeme žádosti od společností s potřebou bydlení a uprchlíků od 3 osob, za předpokladu osobní vhodnosti. Menší skupiny bohužel nebudou přijaty.
Vermietung erfolgt direkt vom Eigentümer, kein Makler. Bitte schauen Sie sich die Anzeige genau an und notieren Sie Fragen. Bei Interesse schreiben Sie mich gerne mit Ihren Fragen an!
Pronájem probíhá přímo od majitele, bez zprostředkovatele. Prosím, pečlivě si přečtěte inzerát a poznamenejte si případné dotazy. Máte-li zájem, neváhejte mi napsat se svými otázkami!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.