Prodej domu • 240 m² bez realitky, Dolní Sasko
Dům byl postaven přibližně kolem roku 1800, v roce 1975 jsme jej koupili a kompletně zrenovovali. Disponuje obytnou plochou 240 m², rozdělenou do tří bytových jednotek (120 m²/60 m²/60 m²). Protože není chráněný jako památka, nabízí vám mnoho možností, jak si bydlení upravit podle vlastních představ.
Vedlejší stavby na pozemku umožňují různé způsoby využití. Plynový kotel byl instalován v roce 2013 a od roku 2024 je v nejnovějším stavu. V domě je také zavedeno optické připojení (zatím ještě v nečinnosti).
Velkorysá dvojgaráž (6 m x 8 m) obsahuje dílnu a sklepní prostor. Před garáží se navíc nachází dvojitý střešní kryt (carport). Prostranný dřevěný objekt v zahradě, určený pro zahradní nářadí (traktor), doplňuje celek. Studna na pozemku postačuje i pro jezírko a zahradu.
Dům se nachází v komunitě Herzlake (cca 4000 obyvatel) v rekreační oblasti Emsland, a v blízkém okolí najdete veškeré možnosti pro každodenní potřeby – pekárny, nákupní centrum, lékaře, lékárnu, radnici a banky.
Zařízený / částečně zařízený, s kvalitním vybavením.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 924339 |
---|---|
Plocha pozemku | 1 955 m² |
PENB | E - Nehospodárná |
Cena za jednotku | 1 621 € / m2 |
Užitná plocha | 240 m² |
---|---|
Stav | Po rekonstrukci |
Stáří | Nad 50 let |
Co tato nemovitost nabízí?
Bezbariérový přístup | |
Garáž |
Terasa | |
Parkování | |
MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.