Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko
Prodej domu 210 m², pozemek 792 m², Blankenburg, Sasko-Anhaltsko

Prodej domu • 210 m² bez realitky, Sasko-Anhaltsko

Nový
, Sasko-AnhaltskoMHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
Cena395 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Prohlídky kdykoli od 24.07. do 14.08.

poté po domluvě.

Přímo kdykoli kontaktujte prodávající:

paní Briggs

+32472801045

pan Briggs

+32470810137

Tento krásný dům z doby zakladatelů zaujme svým jedinečným šarmem. Jedná se o třípatrovou vilu se 2 balkony, která se nachází v klidné a oblíbené lokalitě v Blankenburgu. Dům je připraven k nastěhování. Kromě šesti příjemných pokojů obsahuje nemovitost také dvě koupelny. Objekt pochází z roku 1900 a byl částečně zrekonstruován v roce 2012. S trochou kosmetické úpravy může dům zazářit ve své plné kráse. Na půdě se nachází potenciální třetí byt s novými střešními okny, který lze ještě dokončit. Ve stávajících sklepních prostorech si pohodlně uložíte své věci. Také přilehlý pozemek, který svou velkorysostí nezanechává žádná přání neuspokojená, nabízí vše, co potřebujete. Ať už jde o letní oslavy na zahradě, útulné večery na terase, květinové záhony, pěstování zeleniny nebo prostor pro děti ke hraní – na 792 metrech čtverečních je vše možné. Před domem se nachází minimálně 3 parkovací místa a garáž. Aktuálně je dům částečně pronajat, což umožňuje možnost pronájmu druhého bytu, nebo umožňuje okamžité vlastní užívání. Díky tomu je dům optimální jak jako investice k pronájmu, tak i pro vlastní užívání. Měsíční příjmy z pronájmu bytu ve 2. patře činí 400,00 € (bez příplatků za služby). Cena nemovitosti včetně pozemku činí 395.000 Euro.

Kontaktujte nás na číslech +32472801045 nebo +32470810137.

Prohlídky jsou možné kdykoli od 24.07. do 14.08.!

Nemovitost se nachází v Blankenburgu, Blankenburg (Harz). V docházkové vzdálenosti od nemovitosti je několik autobusových linek. Převážně regionální cíle jsou díky nedaleké železniční trati RE 31 dobře dostupné. V bezprostředním okolí najdete několik restaurací, kaváren, dva supermarkety a lékaře. Také několik zelených ploch a parků, dvě knihkupectví, dva módní obchody, fitness centrum a knihovnu lze snadno dojít. Dále naleznete několik nákupních možností a školek. Zajímavá kulturní zařízení a pestrá nabídka večerních aktivit jsou dosažitelná i v širším okolí.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu924945
Dostupné od17. 7. 2025
StavDobrý
StáříNad 50 let
Cena za jednotku1 881 € / m2
Užitná plocha210
Plocha pozemku792
PENBF - Velmi nehospodárná
Celkem podlaží3

Co tato nemovitost nabízí?

Terasa
Parkování
MHD 2 minuty pěšky
Balkón
Sklep
Garáž

V okolí nemovitosti najdete

MHDBlankenburg, Tummelplatz
🚶 144 m (2 min)
PoštaPostfiliale Blankenburg
🚶 238 m (3 min)
ObchodHalberstädter Landwurst
🚶 258 m (3 min)
BankaHarzsparkasse Geschäftsstelle Blankenburg
🚶 294 m (4 min)
RestauraceVis-a-Vis
🚶 152 m (2 min)
LékárnaApotheke am Tränketor
🚶 30 m (0 min)
ŠkolaAugust Bebel Schule
🚶 387 m (5 min)
Mateřská škola
🚶 225 m (3 min)
Sportoviště
🚶 405 m (5 min)
HřištěSpielplatz im Stadtpark
🚶 228 m (3 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.