Prodej bytu 1+1 • 56 m² bez realitkySchliersee Neuhaus Bayern 83727
Schliersee Neuhaus Bayern 83727MHD 2 minuty pěšky • GarážTento zvláštní, dobře pronajatý byt s terasou se nachází v velmi slunné (bohužel ne v den focení…) a klidné lokalitě Schliersee-Neuhaus, na prudce strmém kopci s nádherným výhledem na hory.
Oba domy spojené v rámci společenství vlastníků mají každý 8 bytů a jsou vhodné i schválené pro trvalý i sekundární pobyt.
Byt s orientací na jihovýchod se nachází v přízemí horního z obou domů. Přestože je byt umístěn v přízemí, částečně krytá terasa se díky strmému svahu nachází nad garáží. Jak venkovní prostory, tak samotný byt nejsou tedy viditelné zespodu či od nádvoří. Rovněž výrazně vyčnívající příhradové stěny terasy poskytují maximální soukromí.
Byt disponuje následujícím rozložením prostor:
– Obývací pokoj: cca 22,8 m²
– Ložnice: cca 12 m²
– Kuchyň: cca 4,5 m²
– Koupelna: cca 3,7 m²
– Předsíň: cca 2,1 m²
– Sklad/úložný prostor: cca 0,5 m² → tedy čistá obytná plocha cca 45,6 m²
– Terasa jako užitná plocha: cca 40 m² → do celkové obytné plochy se počítá 1/4, tj. cca 10 m²
– Sklad v suterénu: cca 5 m²
Byt se nachází v jižní části Schliersee, v klidné a slunné rezidenční oblasti v Neuhaus. Blízkost ke škole a mateřské škole, k supermarketu, který je momentálně ve výstavbě, a k vlakovému nádraží poskytuje ideální infrastrukturní předpoklady. I Schliersee je dosažitelný pěšky.
Skvělý byt s krásným výhledem na hory! Vestavěná kuchyň i parkovací místo v garáži jsou již zahrnuty v kupní ceně.
Na shromáždění vlastníků nemovitosti pro rok 2025 nebyla schválena žádná rekonstrukční opatření ani nebyla zahrnuta do plánů pro nadcházející roky. Vnější obklady a garážová vrata byly během posledních dvou let nově natřeny. V roce 2022 proběhla rekonstrukce nádvoří. V roce 2020 byla obnovena ústřední topná soustava – byla instalována plynová kotelna. V roce 2018 došlo k rekonstrukci střechy – celá střecha byla obnovena a uvedena do aktuální energetické úrovně.
*** PRODEJ PROBÍHÁ BEZ PROVIZE NA ZÁKLADĚ NABÍDKY ***
To znamená, že výše uvedená cena je pouze orientační. Po prohlídce na místě můžete uvést svou individuální kupní nabídku.
*** INVESTICE ***
Byt je od roku 2010 dobře pronajatý. Nájemce byl o prodeji informován a samozřejmě umožňuje i prohlídky. Velmi by si přál zůstat v bytě i po prodeji. Vzhledem k opravdu dobrým a bezproblémovým vztahům bychom s tímto nájemcovým přáním rádi vyšli vstříc!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.