
Pronájem bytu 2+1 • 32 m² bez realitkyMannheim Feudenheim Baden-Württemberg 68259
Pronájem pouze pro jednu osobu!
Příjemný plně zařízený podkrovní byt v secesní vile se nachází v žádané čtvrti Feudenheim, uprostřed zeleně, ale přitom centrálně. Náš světlý, netradiční podkrovní byt má opravdu zvláštní šarm. Nabízí široký, volný výhled do zeleně a nachází se s výbornou dopravní dostupností. Kolo se vejde do garáže. Parkovací místa jsou k dispozici hned před domem na ulici.
V ložnici se nachází postel (140x200). Pro oblečení a další věci jsou k dispozici tři velké vestavěné skříně. Ložní prádlo a povlečení jsou zahrnuty.
Kuchyň je dobře vybavena dvouplotýnkovou keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, toustem, varnou konvicí, nádobím, příborem a vším, co potřebujete k vaření. V kuchyni můžete jíst u malého stolu se dvěma židlemi.
V obývacím pokoji si můžete pohodlně odpočinout na gauči. Na přání lze přidat i pracovní stůl.
Wi-Fi a TV jsou zahrnuty. Elektřina je rovněž v ceně.
Toaleta (pro velmi vysoké osoby trochu stísněná kvůli šikmému stropu) a sprcha jsou oddělené. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.
Toto útulné apartmá se nachází s vynikající dopravní dostupností. Autom (5 minut k dálnici), na kole nebo tramvají se dostanete rychle do centra (15 minut), na nádraží, k DHBW, do univerzitní kliniky nebo k hradu/univerzitě.
FEUDENHEIM
Feudenheim je velmi oblíbená čtvrť s plně funkční infrastrukturou. Dobré možnosti nakupování (Edeka, biobchody, (bio-)pekárny, řeznictví, květinářství, banky, lékárny, drogerie...), lékaři a restaurace či pivní zahrady jsou dosažitelné pěšky během několika minut.
Stojí za to si zajít na procházku do přírody (např. Morušový ostrov na Neckaru) přímo za naší obytnou čtvrtí. Běhání, procházky nebo jízda na kole u řeky jsou zde obzvláště příjemné.
- Ve sklepě je k dispozici pračka, kterou sdílí jedna osoba z UG.
- K dispozici je také sušárna.
- V apartmánu dále naleznete žehlicí prkno a žehličku.
- Pořádání večírků nebo přehrávání hlasité hudby není povoleno.
- Jedná se o nekuřácký byt!
- Úklid a údržba armatur, toalety apod. je i u časově pronajímaného bytu nezbytná!
- Platné pojištění odpovědnosti je povinné!
- Po odstěhování je účtován závěrečný poplatek za úklid ve výši 140 eur.
- Je vyžadováno doložení příjmu.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.