
Prodej pozemku • 617 m² bez realitkyÄußere Jochenstraße 31 Gänserndorf Süd Niederösterreich 2230
Pro Váš sen o bydlení: Život na venkově, jen 12 minut od Vídně, v rodinně přívětivé, zelené obytné čtvrti Gänserndorf Süd (vedle Strasshofu) – s vynikající infrastrukturou a excelentní kvalitou života!
Nabízím Vám tři exkluzivní stavební pozemky s jedinečným
*** Balíčkem "Kompletní bez starostí" s úvěrou od 2,89 % ***
Co všechno tento balíček obsahuje, zjistíte na obrázku 2 v galerii a na stránce 1 expozé. (viz stažení expozé)
To je moje nabídka:
• 3 stavební pozemky pro Váš rodinný dům nebo od 700 m² pro Váš dvojdům
• Rozměry: 564 m² / 617 m² / 702 m²
• Nádherně situované pozemky, obklopené upravenými zahradami a přátelským sousedstvím
• Adresa: Äußere Jochenstraße 31 / Taubengasse, 2230 Gänserndorf Süd
• Pouze 12 minut od vídeňského okraje (obzvláště důležité: ani během dopravní špičky nedochází k zácpám!)
• Stavební kategorie 1+2 (výška stavby 8 metrů + střecha) zaručuje prostorné interiéry bez šikmých stropů
• žádný stavební nátlak!
• Žádný průjezdový provoz, žádný hluk z letadel, skvělé klidové prostředí – přesvědčte se sami
• Soukromý prodej – bez provize: ušetříte 7 000 € – 10 000 € provize makléře za každý pozemek!
Stavební pozemek A: 564 m²
• Příjezd: Taubengasse
• Stavební kategorie 1+2 (výška 8 metrů + střecha)
• Stavební povolení pro velký rodinný dům
• „Vlajkový“ pozemek: Soukromá příjezdová cesta o šířce 3,5 metru a přibližně 15 metrech délky je součástí pozemku a tudíž je Vaším majetkem (žádné věcné břemeno)
• Kupní cena: 189 900 € plus náklady obce na zajištění infrastruktury ve výši 24 046 € (*)
Stavební pozemek B: 617 m²
• Příjezd: Äußere Jochenstraße
• Stavební kategorie 1+2 (výška 8 metrů + střecha)
• Stavební povolení pro velký rodinný dům
• „Vlajkový“ pozemek: Soukromá příjezdová cesta o šířce 3,5 metru a přibližně 30 metrech délky je součástí pozemku a tudíž je Vaším majetkem (žádné věcné břemeno)
• Kupní cena: 189 900 € plus náklady obce na zajištění infrastruktury ve výši 25 150 € (*)
Stavební pozemek C: 702 m²
• Příjezd: Äußere Jochenstraße
• Stavební kategorie 1+2 (výška 8 metrů + střecha)
• Stavební povolení pro rodinný dům nebo dvojdům (2 obytné jednotky)
• Plyn, voda, kanalizace, elektřina, telefon, studna – všechno již je k dispozici!
• S existující stavbou (rozebíratelný dům s obytnou plochou 65 m² + přístavbové objekty + bazén)
• Kupní cena: 269 000 € (náklady obce na zajištění infrastruktury ve výši 26 826 € již byly plně uhrazeny a jsou zahrnuty v kupní ceně).
(*) Poznámka: Náklady na zajištění infrastruktury pro pozemky A a B jsou prodávajícímu předem uhrazeny obci a následně přičteny ke kupní ceně.
*** Mnoho dalších informací najdete v expozé ke stažení! Rád Vám jej také zašlu. ***
• Malá osada Gänserndorf Süd (nesmí se zaměňovat s městem Gänserndorf) je cenově-výhodným tajným tipem v okolí Vídně. Velká výhoda, o které vědí jen málokteří: Na rozdíl od míst jako Deutsch Wagram, Strasshof nebo Gänserndorf, odkud denně uvíznete v zácpách na silnici B8 do a z Vídně, jste z Gänserndorf Süd během chvilky ve Vídni – bez stresu a zácp!
• Druhá velká výhoda lokality: Od rušení letadlovým hlukem jste zde v bezpečí (v jiných lokalitách regionu, například Gerasdorf, Deutsch Wagram nebo 1220 Vídeň, bohužel ne – v závislosti na větru můžete být dokonce v noci každých 90 sekund obtěžováni silným letadlovým hlukem na přistávací dráze letiště Schwechat: v Schwechatu totiž neplatí zákaz nočních letů – což rozhodně není pro lidi, kteří rádi spí s otevřeným oknem!).
• Hřiště a fotbalový klub hned za rohem
• 2 autobusové linky do obchodních center, na nádraží, do škol
• 2 minuty k nejbližšímu velkému supermarketu
• 2 minuty ke 2 mateřským školám a základní škole
• 6 minut k obchodním centrům Straßhof nebo Gänserndorf: Billa, Billa Plus, Interspar, Hofer, Lidl, turecký supermarket, DM, Bipa, OBI, zdravotnické centrum, základní škola, nová střední škola, HAK, AHS, restaurace a kavárny
• 7 minut autem na nádraží Straßhof (nebo 15 minut autobusem) – poté rychlovlakem za 11–15 minut do Vídně v Leopoldau (s přestupem na linku U1)
• 12 minut do Vídně
• 22 minut k zastávce U1 Aderklaaerstraße (velmi výhodná možnost park & ride)
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 932883 |
---|---|
Plocha pozemku | 617 m² |
Dostupné od | 14. 8. 2025 |
---|---|
Cena za jednotku | 308 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.