
- 1+kk
- 34 m²
Ušetříte 1 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu samostatnou jednotku po kompletní rekonstrukci. Jedná se o slunný byt na Kamenném vrchu v ulici Oblá 64 v terasovém zděném bytovém domě. Byt má terasu s krásným výhledem - terasa je společná pro 2 byty, ale bude oddělena zástěnou na polovinu mezi nimi.
Byt bude vybaven nábytkem na náklady pronajímatele. Jedná se o nový nábytek značky IKEA, konkrétně - jídelní stůl s židlemi, pracovní stůl s kolečkovou židlí, křeslo, postele s novými matracemi, skříně, komody… Nábytek je možné rozmístit dle preferencí nájemců (např. podle toho jestli budou nájemníci pár nebo kamarádi) - na obrázcích jednotlivých dispozic jsou příklady, jak by mohlo rozmístění vypadat. Na fotkách je i příklad bytu, který byl již pronajímatelem vybaven a pronajat.
Vybavení
Kuchyňský kout je zařízen kuchyňskou linkou na míru s vestavěnými spotřebiči (varná deska, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba s grilovací funkcí, velká lednice s mrazákem) a veškerým kuchyňským vybavením.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem se skříňkou a toaletou. K bytům je k dispozici společná prádelna vybavená sušičkou a pračkou (na mincovník). K bytům také náleží společná sklepní kóje s uzamykatelnou skříní, součástí objektu je i kolárna a kočárkárna.
Dispozice
byt - 19,11 m2 + 9,61 m2 terasa ,1+kk, nájem 14 000 Kč + energie - 3 300 Kč (součástí je i připojení k internetu)
orientace na západ
Okolí
Byt se nachází pár minut chůze pěšky od zastávky Kamenný vrch a zástavky Oblá. Odtud jezdí každých pár minut autobus 50 a trolejbus 37, kterým se dostanete přesně za 5 min na zastávku Univerzitní kampus, kde se nachází obchodní centrum OC Campus Square. Trolejbusem 26 a 37 se dostanete za 14 min na zastávku Mendlovo náměstí.
Supermarket Albert se od bytů nachází 2 minuty trolejbusem - na zastávce Koniklecová. V docházkové vzdálenosti se nachází více menších obchodů s potravinami.
V okolí bytu je posilovna Fit4All (2 minuty chůze), rozlehlý park se stromy, hřišti a vodní plochou, vhodný pro rekreaci. Nad byty se nachází lesopark Kamenný vrch s koniklecovou loukou.
Kontakt, informace o nastěhování
Pronájem je přímo od majitele, takže se neplatí provize pro realitní kancelář. Platí se kauce ve výši jednoho nájmu. Byt je k nastěhování dle domluvy. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte, budeme rádi za krátký popis o Vás.
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.