Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen
Pronájem bytu 4+1 96 m², Dreieich, Hessen

Pronájem bytu 4+1 • 96 m² bez realitky, Hessen

, HessenMHD do minuty pěšky • Parkování
Měsíční nájemné1 290 €

+ Poplatky za služby275 €
+ Vratná kauce3 870 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Moderní, klidně situovaný a udržovaný třírodinný dům v Dreieich-Dreieichenhain přímo u lesa. Nabízený byt má 96 m² a nachází se v přízemí. Je volný od 01.11.2025.

K bytu patří malá zahrada pro výlučné užívání přímo u chráněné přírody. Upozorňujeme vás, že tuto zahradu musíte také sami udržovat! To zahrnuje zejména sekání trávníku.

Nová výstavba v Dreieichenhain. Klidná obytná oblast. Pekárna i možnosti nákupů (ALDI, Lidl, REWE, Netto, prodejny nápojů) jsou vzdáleny přibližně 500 metrů. Do nádraží (pro přestup na S-Bahn do Frankfurtu a Darmstadtu) je asi 8 minut chůze. Vlakem jste za zhruba 30 minut v Frankfurtu nebo Darmstadtu. Dálnice A661 a A5 dosáhnete během několika minut.

Byt má moderní dispozici a současné vybavení. Ze velkého, sluncem zalitého obývacího pokoje orientovaného na jihozápad se dostanete na prostornou terasu a do přilehlé zahrady. Ze zahrady máte výhled přímo na pole a les.

Také z obývacího pokoje vede vstup do jedné ze tří ložnic.

Dále je zde koupelna s přirozeným denním světlem, vybavená vanou, sprchou, toaletou a dvěma umyvadly, kuchyně, hostinská toaleta a ještě dvě ložnice.

V kuchyni je instalována nová, kvalitní vestavěná kuchyň.

V celém bytě je laminátová podlaha, kuchyň a obě koupelny jsou obloženy bílou dlažbou.

V suterénu se nachází samostatná skladovací místnost pro byt a prádelna pro společné použití s možností připojení pračky a sušičky.

Před domem se nachází parkovací místo. Parkovací místo stojí 45 €.

Vezměte prosím na vědomí, že fotografie pocházejí z bytu v prvním patře. Dispozice všech bytů je však stejná!

Kauce činí 3 měsíční nájmy.

Byt je pronajímán soukromou osobou, tudíž není účtován žádný provizní poplatek!

Byt je pronajímán pouze nekuřákům. Kvůli stávajícím alergiím bohužel nemůžeme povolit domácí mazlíčky (psy a kočky).

DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme vás, že přilehlá zahrada je určena pro výlučné užívání a musí být také samostatně a na vlastní náklady udržována! To zahrnuje zejména sekání trávníku a údržbu živého plotu!

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu943402
Dispozice4+1
StavPo rekonstrukci
StáříNad 50 let
Užitná plocha96
Dostupné od1. 11. 2025
PENBD - Méně úsporná
Cena za jednotku13 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep
MHD 0 minut pěšky
Terasa
Parkování

V okolí nemovitosti najdete

MHDBurg Hayn
🚶 1 m (0 min)
PoštaStahl Papeterie
🚘 1 690 m (4 min)
ObchodBäckerei Klein
🚶 140 m (2 min)
BankaSparkasse Langen-Seligenstadt
🚶 382 m (5 min)
RestauracePizzeria La Palma
🚶 85 m (1 min)
LékárnaBrunnen-Apotheke
🚶 367 m (4 min)
ŠkolaLudwig-Erk-Schule
🚶 670 m (8 min)
Mateřská školaKindertagesstätte Zipfelzwerge e.V.
🚶 366 m (4 min)
SportovištěSchützengesellschaft 1560
🚘 1 718 m (5 min)
HřištěBurgspielplatz
🚶 86 m (1 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.