Prodej domu • 1334 m² bez realitkyBaron-Voght-Straße 130 Hamburg Groß Flottbek Hamburg 22609
Baron-Voght-Straße 130 Hamburg Groß Flottbek Hamburg 22609MHD 5 minut pěšky • Výtah • Parkování • GarážAtraktivní investiční dům v Groß-Flottbek
Nabízí se exkluzivní rodinný dům na prodej v oblíbené rezidenční lokalitě na západě Hamburku. Nemovitost se nachází na adrese Baron-Voght-Straße 130 a výborně se hodí jako investice s stabilními příjmy z pronájmů.
Popis objektu
Tento solidně postavený investiční dům nabízí celkem šest obytných jednotek, rozdělených na 4 duplexové byty v přízemí i podkroví a 2 byty ve středních patrech prvního patra. Každý byt zaujme funkčním uspořádáním, světlými, dobře osvětlenými místnostmi a příjemnou atmosférou.
Ulice Baron-Voght-Straße se nachází v hamburské čtvrti Groß Flottbek, která patří k nejoblíbenějším částem Hamburku díky její pěší dostupnosti k ulici Waitzstraße se svými tradičními obchody, jako je rybí obchod Böttcher, řeznictví Hübenbecker nebo kavárna Schmidt. Zde si užijete ideální mix příjemně živé infrastruktury a nádherné idylické atmosféry. Mnoho parků a blízkost k Labi přinášejí jedinečnou kvalitu života. Kvalitu také dvakrát týdně posiluje nedaleký týdenní trh v Groß Flottbek, který nabízí pestrý sortiment férově získaných produktů z regionu.
Rodiny ocení vynikající vzdělávací zařízení, jako jsou četné jesle, základní škola na Windmühlenweg, tři výjimečná gymnázia a moderní mezinárodní škola. O vaše zdravotní blaho se postarají specializovaní lékaři v bezprostředním okolí.
Výjimečnou večeři si můžete vychutnat v restauraci „Hygge“, která je jak kulinářsky, tak atmosféricky skutečným zážitkem. Pro vyváženou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem jsou k dispozici četné volnočasové aktivity, jako je tenis, jízda na koních, hokej, polo a golf – například v areálech GTHGC, v jezdeckém klubu Groß Flottbek, v polo klubu nebo v golfovém klubu Falkenstein. Dopravní spojení s centrem Hamburku, dálnicí A7 a přístavištěm Teufelsbrück je z této lokality ideální. S využitím S-Bahn se do centra Hamburku dostanete přibližně za 17 minut, letiště je pak příjemně dostupné vlakem S11 za cca 55 minut nebo autem za cca 25 minut.
Velmi kvalitní, elegantní vybavení bytů zahrnuje moderní vestavěnou kuchyni, parkety ve vzoru rybí kosti ve všech obytných místnostech a ložnici s walk-in skříní. Nemovitost je bezbariérová a disponuje moderním ventilačním systémem značky Zehnder pro obytné prostory. Světlé podzemní parkoviště poskytuje šest parkovacích míst pro automobily.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 943730 |
---|---|
Plocha pozemku | 1 204 m² |
PENB | A - Mimořádně úsporná |
Celkem podlaží | 4 |
Užitná plocha | 1 334 m² |
---|---|
Stav | Velmi dobrý |
Stáří | Nad 50 let |
Cena za jednotku | 5 472 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
Terasa | |
Sklep | |
Výtah | |
MHD 5 minut pěšky |
Balkón | |
Bezbariérový přístup | |
Parkování | |
Garáž |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.