Pronájem nebytového prostoru • 276 m² bez realitkyBahofstraße 33, , Bádensko-Württembersko
Bahofstraße 33, , Bádensko-WürttemberskoMHD 1 minuta pěškyAtraktivní komerční prostory v podnikovém parku Majolika v Schrambergu – využitelné pro různé účely
Světlý prostor k pronájmu v přízemí s vysokými stropy, zákaznickým a dodavatelským přístupem a parkovištěm přímo před dveřmi. Díky optimální viditelnosti z Bundesstraße (spojovací silnice) a vynikající infrastruktuře se nemovitost ideálně hodí jako obchod, kancelář, výrobní prostor, tělocvična apod.
Vybavení
- Přízemní, bezbariérový prostor o rozloze 276 m²
- Světlé místnosti s velkorysými stropy
- Přístup pro zákazníky a dodavatele
- WC k dispozici
- Parkoviště přímo u objektu
- Rozmanité možnosti využití
Přednosti objektu
- Skvělá poloha v podnikovém parku Majolika
- Vysoká viditelnost díky blízkosti Bundesstraße
- Moderní infrastruktura v bezprostředním okolí
- Flexibilní využití: obchod, služby, kancelář nebo volnočasové aktivity
Prostor se nachází v podnikovém parku Majolika v Schrambergu, jen pár minut chůze od centra města. V bezprostředním okolí se nacházejí supermarkety, restaurace, kadeřnictví i čerpací stanice. Parkoviště jsou k dispozici přímo před budovou a navíc je zde umístěna i E-nabíjecí stanice. S více než 100 sídlícími firmami je obchodní park živým centrem, které je velmi dobře dostupné jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky.
Parametry nemovitosti
Stav | Po rekonstrukci |
---|---|
Plocha nebytového prostoru | 276 m² |
Číslo inzerátu | 947738 |
---|---|
Cena za jednotku | 6 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.