
Pronájem kanceláře • 65 m² bez realitkyCurslacker Neuer Deich 50 Hamburg Hamburg Bergedorf Hamburg 21029
Curslacker Neuer Deich 50 Hamburg Hamburg Bergedorf Hamburg 21029MHD 1 minuta pěškyNabízíme zde:
v přízemí jsou dva pokoje, vhodné pro kancelář, ordinaci nebo podobné využití, s moderním vybavením, nově zrekonstruovanými pánskými a dámskými toaletami a také kuchyní s vestavěnou kuchyňskou linkou.
Budova byla nedávno kompletně zrekonstruována uvnitř i zvenčí a modernizována podle nejnovějších technologických standardů. Zvenčí proto budova okamžitě upoutá pozornost.
Nemovitost se nachází na výhodném místě z hlediska dopravy a zároveň je reklamně efektivní, neboť je z venku dobře viditelná na hlavní silnici, Curslacker Neuer Deich 50 v Bergedorfu.
Autobusové zastávky se nachází v bezprostřední blízkosti.
Chodba má vinylovou podlahu, kuchyně a toalety jsou nově obloženy dlažbou a kancelářské/ordinace prostory mají podlahu s jehlovým filcem.
K dispozici je připojení optického vlákna.
Na přání je možné nabídnout také parkovací místa pro osobní automobily.
Čistý měsíční nájem je při počáteční době nájmu 5 let stanoven následovně:
v 1. roce měsíčně: € 875,00
ve 2. roce měsíčně: € 975,00
ve 3. roce měsíčně: € 1.075,00
ve 4. roce měsíčně: € 1.175,00
v 5. roce měsíčně: € 1.225,00
Je také možné sjednat jiné počáteční doby trvání nájemní smlouvy. Prosím, neváhejte nás v této věci kontaktovat.
Parametry nemovitosti
Stáří | Nad 50 let |
---|---|
Stav | Velmi dobrý |
Plocha kanceláře | 65 m² |
Dostupné od | 4. 10. 2025 |
---|---|
Číslo inzerátu | 950608 |
Cena za jednotku | 19 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
Bezbariérový přístup | |
MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.