Pronájem bytu 2+1 • 92 m² bez realitky, Severní Porýní-Vestfálsko
, Severní Porýní-VestfálskoMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • ParkováníBydlení jako na dovolené s výhledem do přírody.
Vítejte v prosvětlené oáze pohody v upraveném domu se 5 byty v Bergisch Gladbach Refrath, hned u hranice s Köln-Brück. Tento kvalitně a láskyplně zařízený 2+kk byt o rozloze 92 m² zaujme svou neobyčejně světlou atmosférou, velkými prosklenými fasádami a úžasným výhledem do přírody. Výška stropů a otevřené dispozice dodávají bytu prostornost a lehkost, která už od prvního okamžiku evokuje pocit dovolené.
Srdcem bytu je rozlehlý obývací pokoj s přístupem na úchvatnou 25 m² velkou terasu směřující na jihovýchod, ideální pro slunné snídaně nebo pohodové večery pod širým nebem. Moderní, plně vybavená kuchyň se myčkou, troubou a chladícím mrazničkovým kombajnem nezanechá žádné přání neuspokojené. Elegantní denní koupelna nabízí světlé prostory, výklenkovou vanu a samostatnou sprchu. V ložnici na vás čeká pohodlná manželská postel (180x200) a velká skříň.
V obývacím pokoji je možnost vytvoření manželské postele o šířce 1,80 m v půvabně odděleném koutě – ideálně jako klidové a volitelně další místo na spaní pro dvě osoby. Navíc velká, pohodlná rozkládací pohovka poskytuje další možnost přespání, takže celkově lze komfortně ubytovat až pět osob.
Podlahové topení, rychlé WLAN, parkovací místo u domu a kompletní vybavení (včetně ložního prádla a ručníků) doplňují toto pohodlné nabídku – ideální pro delší pobyty nebo pracovní zastávky.
Pronájem:
• 3–6 měsíců: 4300,00 €
• od 7–8 měsíců: 3620,00 €
• od 9–11 měsíců: 3500,00 €
Uvedené ceny jsou pro 2 osoby. Za třetí osobu se účtuje příplatek 370,00 €. Za jedno domácí zvíře se účtuje 5,00 € za den.
Při pronájmu déle než 6 měsíců se měsíční nájem snižuje; cena pak závisí na počtu osob a délce nájmu.
Při dlouhodobém pronájmu od 2 let činí zařízený nájem (bez režie) 1650 € měsíčně, navíc cca 280–300 € nákladů podle počtu osob.
Klid v přírodě a přesto rychle do Kolína – perfektní lokalita v Refrathu
Byt se nachází v klidné lokalitě na okraji lesa v jedné z nejvyhledávanějších částí Bergisch Gladbach – v části Refrath, téměř přímo na hranici s Köln-Brück. Jen pár minut pěšky a ocitnete se v lese, ideálním pro procházky, jogging nebo jen tak pro načerpání čerstvého vzduchu. I přes tuto přírodní polohu dojde autem nebo pomocí KVB do centra Kolína za přibližně 15 minut.
Refrath nabízí vše, co potřebujete pro každodenní život – a ještě více: několik supermarketů (Rewe, Aldi, Edeka), půvabné kavárny a pekárny, řadu restaurací i lékárny, ordinace a banky. V bezprostřední blízkosti najdete také mateřské školy, základní i střední školy. Nejbližší tramvajová zastávka (linka 1 směrem na Kolín) je snadno dostupná a poskytuje přímé spojení do města.
Zde bydlíte v klidu, mezi zelení a zároveň centrálně – vzácná kombinace, která činí tento byt obzvlášť atraktivním.
Vzdálenosti:
• Bergisch Gladbach: 2 km
• Köln Messe: 12 km
• Centrum Kolína: 14 km
– Obchody s běžnými potřebami se nacházejí v bezprostřední blízkosti.
– Tramvají se dostanete do centra Kolína/Cologne Messe atd. za 20 minut.
– Béžové připojení k dálnici BAB 4 je dosažitelné za 2 minuty, což zaručuje krátké cesty do Kolína, Bonnu nebo do Bergského kraje.
– Za méně než 15 minut autem jste na letišti v Kolíně/Bonn.
Tento zařízený byt se nachází ve 2. patře udržovaného domu pro 6 bytů.
Byt je příjemně světlý a plně vybavený, má rozlohu 92 m².
Disponuje extra vysokými stropy a přestože se byt nachází v podkroví, v létě zůstává příjemně chladný. Všechna okna mají žaluzie.
K obývacímu pokoji náleží terasa o rozloze 25 m². Prostorná koupelna je vybavena samostatnou sprchou a vanou.
Pro auta je k dispozici parkovací místo, dále jsou k dispozici další parkovací možnosti před domem.
Tento velmi pohodlný a moderní byt nabízí komfort v každém obytném prostoru a zaručuje příjemný dlouhodobý pobyt s kompletním vybavením, připraveným k nastěhování pouze s kufrem – včetně ložního prádla a ručníků.
Kuchyň je plně vybavená troubou, chladničkou s mrazákem a myčkou.
Obývací pokoj je vybaven bezplatným LAN a WLAN připojením, DVD přehrávačem, plochou obrazovkou se satelitním připojením, stereo systémem, rozkládacím pohovkou s pohodlným matracovým potahem pro příjemný spánek a krásným výhledem na krajinu s nádherným pohledem do venkova.
Ložnice má manželskou postel a velkou skříň.
Krásně zařízený 2+kk byt v podkroví v Bergisch Gladbach-Refrath, přitom téměř v Kolíně!
Informace o vybavení:
Různé:
• Perfektní situace – lékaři, školy, volnočasové aktivity, všechny obchody s potřebami každodenního života v docházkové vzdálenosti.
• Velmi dobré spojení; dálnice A4 je dosažitelná za 1 minutu, letiště Kolín/Bonn za 15 minut a veletržní areál v Deutzu vzdálený asi 20 minut autem, tramvajová zastávka je vzdálena nepřes 3 minuty, cca 15 minut do hlavního nádraží v Kolíně autem.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.