
Prodej bytu 3+1 • 159 m² bez realitkyFrankfurter Str.47a-c, , Hessen
Frankfurter Str.47a-c, , HessenMHD 4 minuty pěšky • VýtahNa pozemku o rozloze přibližně 5 000 m², v jedné z nejlepších lokalit Limburgu, přímo u údolí Josaphat a Greifenberg, vzniká 33 exkluzivních vlastních bytů s 2 až 4 pokoji a obytnou plochou od 69 m² do 218 m². Obklopeni turistickými a cyklistickými stezkami, potokem, malým jezerem, lesem i loukami si zde užijete nezastavitelný výhled do zeleně.
Zažijte bydlení na nejvyšší úrovni – na výjimečné lokalitě, uprostřed přírody a zároveň s vynikající dostupností. Staré Město, stejně jako hlavní nádraží a autobusové nádraží, jsou dosažitelné pěšky během několika minut, dálnici a nádraží ICE pohodlně dojedete autem během krátké jízdy. ICE vás totiž během pouhých 18 minut doveze na letiště nebo během 34 minut do hlavního nádraží ve Frankfurtu. Díky tomuto spojení se Limburg prakticky stává předměstím Frankfurtu a skutečnou alternativou. Jízda na hlavní nádraží v Kolíně nad Rýnem trvá 54 minut.
• Vybavení vysoké kvality bez příplatku, masivní dřevěné parkety, široké, rovinné dveře a mnoho dalšího
• Velmi nízké energetické a provozní náklady (KfW-Effizienzhaus 40EE, GEG 2023)
• Podlahové vytápění, vzduchové tepelné čerpadlo, řízené větrání obytných prostor s rekuperací tepla a chladicí funkcí
• Fotovoltaická instalace s úložištěm energie
• Podzemní garáž s 46 extra širokými parkovacími místy (3 m)
• 200 m² velké, uzamykatelné místnosti pro kola
• Dalších 8 parkovacích míst na dvoře
Czech Bau GmbH & Co.KG
Kirchstraße 15
65620 Waldbrunn Hintermeilingen
Telefon: 06479-248970
E-mail: info(at)czech-bau.de
Internet: https://czech-bau.de
Komanditní společnost zapsaná u Okresního soudu Limburg HRA – č.: 2824
Osobně ručící společník: Darius Czech GmbH, zapsaná u Okresního soudu Limburg HRB – č.: 4924
Zastupující jednatel a provozní ředitel: Dipl.-Bauing. (FH) Darius Czech
DIČ: DE264363747
Příslušná komora: Řemeslnická komora Wiesbaden, Bierstädter Straße 45, 65189 Wiesbaden
Odborné označení profese: Zedník a betonář, tesař, pokrývač podlah, armátor železných výztuží
Stát, kde byl titul udělen: Německo
Odpovědná osoba za obsah dle § 7 zákona o telemediích (TMG): Darius Jan Czech
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






















