Prodej domu 4+1 • 140 m² bez realitkyWilhelmstraße 16, , Sasko-Anhaltsko
Wilhelmstraße 16, , Sasko-AnhaltskoMHD 7 minut pěšky • ParkováníTento udržovaný řadový dům na konci řady v ulici Wilhelmstraße v Lutherstadt Wittenberg vám nabízí přibližně 140 m² obytné plochy na třech úrovních – ideální pro rodiny nebo pro ty, kdo kladou důraz na prostorné bydlení v klidné lokalitě.
Dům byl postaven v roce 1997 a zaujme dobrou stavební kvalitou a novou topnou soustavou z roku 2013. Rozkládá se do přízemí, prvního patra a plně dokončeného podkroví, které lze využít mnohostranně – například jako pracovna, hobby místnost nebo pokoj pro hosty.
Rozložení je funkční a přátelské k rodinám:
• Prostorná obývací část s dostatkem denního světla
• Samostatná kuchyně
• Koupelna s denním světlem
• Rozloha pozemku cca 229 m²
Dům je ihned k nastěhování a hodí se jak pro vlastní bydlení, tak jako solidní investice. Kupní cena činí 299 000 €. Neposkytuje se žádná makléřská provize.
Nemovitost se nachází v ulici Wilhelmstraße v Lutherstadt Wittenberg, v klidné a ustálené obytné oblasti. Ulice je málo frekventovaná a charakterizovaná udržovanými řadovými domy se zahradami.
Dopravní spojení s veřejnou dopravou a centrem města je vynikající. Nákupní možnosti, školy, jesle a lékaři se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Historické staré město Wittenbergu i nádraží jsou dosažitelné během několika minut na kole nebo autem.
Kombinace klidné lokality a dobré infrastruktury činí toto místo obzvláště atraktivním pro rodiny a dojíždějící.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.