
Pronájem bytu 2+kk • 50 m² bez realitkyArménská, Kladno - Kročehlavy, Středočeský kraj
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu byt o dispozici 2+kk v novostavbě s kolaudace r.2025. Byt o výměře 50m2 je umístěn v 1. patře. Dispozičně nabízi prostornou kuchyň spojenou s obývacím pokojem, předsíň, samostatnou ložnici, koupelnu se sprchovým koutem spojenou s WC. Je částečně vybaven kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a digestoři, jídelny stůl a židle, obývací stěna. V ložnici je manželská postel. V předsíně je předsíňový nábytek. V obytné místnosti a ložnice je plovoucí podlaha, okna plastová trojskla, v předsíně a koupelně je dlažba. Energetická náročnost budovy je B.
Nájemné je ve výši 21000 Kč, vyúčtovatelné poplatky 4100 Kč/pro 2 osoby, + elektřina 1000 Kč. Zálohy na služby jsou vyúčtovatelné, případné přeplatky či nedoplatky jdou za nájemníkem. Je možné parkovat auto přímo u domu s zabezpečeným vjezdem na soukromý pozemek (přes závoru). Celý bytový dům a parkoviště jsou pod dohledem kamerového systému. Před předáním bytu se skládá vratná kauce ve vyšší 2 nájmu.
Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru vhodného nájemníka, preferuje osoby bez zvířat a nekuřáky. Byt je určeny pro zamestnané, OSVČ (podnikatele). Nelze hradit socialními dávkami.
Bytový dům se nachází v Arménské ulici, v klidné okrajové cásti Kladno - Kročehlavy.
Lokalita nabízí dostatek zeleně a klidu. Nedaleký lesopark Bažantnice s oblíbeným koupalištěm a rybníkem je idealním místem pro procházky a sportovní aktivity. Naleznete zde také kompletní občanskou vybavenost vše v pěší dostupnosti fitness centrum, dětské hřiště, v blízkosti domu (20m) jsou autobusové zastávky MHD s výborným spojením na Prahu (metro Zličín a metro Nádraží Veleslavín), vlakové nádraží, zdravotní středisko, lékárna, Česká pošta, základní školy a školky, restauraci, obchodní centrum Oáza se supermarkety Lidl a Billa.
Budete prvním nájemníkem tohoto zajímavého bytu.
V případě zajmu o prohlídku mě kontaktujte.
Parametry nemovitosti
Dostupné od | 10. 10. 2025 |
---|---|
Konstrukce budovy | Cihla |
Vybaveno | Vybaveno |
Číslo inzerátu | 954088 |
PENB | B - Velmi úsporná |
Užitná plocha | 50 m² |
Stav | Novostavba |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Podlaží | 1. podlaží z 4 |
Vlastnictví | Osobní |
Umístění | Klidná část |
Cena za jednotku | 420 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
Bezbariérový přístup | |
Výtah |
Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.