Pronájem bytu 5+1 • 136 m² bez realitkyUhlandstraße 8, , Bavorsko
Uhlandstraße 8, , BavorskoMHD do minuty pěšky • ParkováníVelkorysý, světlý 5-pokojový byt v centru Loderhofu
Tento dobře uspořádaný 5-pokojový vlastnický byt o přibližné rozloze 136 m² se nachází v 1. patře bytového a obchodního domu v srdci Loderhofu. Budova byla na konci 90. let kompletně zrevidována – mimo jiné elektrická instalace, topný systém a další klíčové části.
Mezi lety 2000 a 2005 byla v celém bytě instalována nová okna s rolety. Soukromé parkovací místo přímo před domem a prostorná půdní úložna poskytují další komfort a činí tuto nabídku obzvláště atraktivní.
Při vstupu do bytu se ocitnete v prostorné chodbě, kde lze pohodlně umístit šatník. Byt disponuje velkým obývacím pokojem, čtyřmi ložnicemi a kuchyní vybavenou téměř novou vestavnou kuchyňskou linkou včetně moderních elektrospotřebičů. Dvě světlé koupelny zajišťují další komfort bydlení:
– První koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a možností připojení pračky.
– Druhá koupelna disponuje sprchou, umyvadlem a toaletou.
Všechny místnosti se vyznačují praktickým uspořádáním a nabízejí široké možnosti využití – ideální pro rodiny, páry nebo spolubydlící.
Prostorná půdní úložna zajišťuje další prostor pro uskladnění věcí.
Tato nemovitost se nachází v centru Loderhofu (čtvrť Sulzbach-Rosenberg). Autobusová zastávka je přímo za rohem. Navíc je řada obchodů s potravinami, lékařů i lékárna dosažitelná během pár minut chůze.
Infrastruktura:
Lékárna, diskont potravin, praktický lékař, mateřská škola, základní škola, Hauptschule, Realschule, gymnázium, Gesamtschule, veřejná doprava
Vysoce kvalitní zpracování, vestavná kuchyňská linka a mnoho dalšího...
Prohlídku je možné sjednat telefonicky na čísle 0176-20676376
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.