
Prodej domu • 950 m² bez realitkyBerlin Lichtenberg Berlin 10365
Berlin Lichtenberg Berlin 10365MHD 4 minuty pěškyK prodeji je plně pronajatý činžovní dům v oblíbené lokalitě Berlin-Lichtenberg u Roedeliusplatzu. Objekt se skládá z celkem 12 obytných jednotek o celkové obytné ploše přibližně 950 m². Jednotky se nacházejí v přízemí a od 1. do 4. patra a jejich obytná plocha se pohybuje od 35 m² do 102 m². V horních patrech se nacházejí výborně řešené 3- a 4-pokojové byty.
Ulice Magdalenenstraße leží centrálně v berlínském okrese Lichtenberg. Doprava veřejnou dopravou je vynikající: stanice U-Bahn Magdalenenstraße (U5) i několik autobusových linek je dosažitelných pěšky. V bezprostřední blízkosti jsou obchodní možnosti, jesle, základní školy i gymnázia. Okres Lichtenberg si získává na oblibě zejména u mladých rodin a profesionálů dojíždějících za prací.
Udržovaný činžovní dům s 12 obytnými jednotkami byl v letech 2014/2015 kompletně zmodernizován (fasáda, technické vybavení domu, okna v přízemí a 4. patře, stejně jako dvůr, podlahy, malířské práce apod. – všechny řemeslné obory – není zde žádné opožděné údržby). Dalším benefitem je dálkové vytápění, samostatné měřiče pro každou obytnou jednotku, sklepní kóje pro všechny nájemníky, dům je plně obsazen a stavební povolení pro přestavbu podkroví již je k dispozici.
Parametry nemovitosti
Stáří | Nad 50 let |
---|---|
Číslo inzerátu | 954853 |
Užitná plocha | 950 m² |
Cena za jednotku | 3 868 € / m2 |
Stav | Po rekonstrukci |
---|---|
PENB | C - Úsporná |
Celkem podlaží | 5 |
Co tato nemovitost nabízí?
Balkón | |
Sklep | |
MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.