
Pronájem bytu 2+kk • 62 m² bez realitkyAgnes-Bernauer-Straße 73 München Laim Bayern 80687
Tento dobře promyšleně řešený 2,5-pokojový byt se nachází ve 2. patře staršího vícebytového domu s výtahem.
Z chodby se dostanete do všech obytných místností. S výjimkou koupelny a úložny má každý pokoj okno.
K bytu náleží balkon a navíc obrovský balkon před kuchyní.
K bytu patří také sklepní kóje a úložna.
Centrální poloha přímo na Agnes-Bernauer-Str./rohu Fürstenrieder Straße s velmi dobrou dostupností veřejné dopravy. Stanici S-Bahn „Laim Bahnhof“ dosáhnete pěšky za přibližně 10 minut, kam také jezdí autobus.
Tramvajová zastávka „Fürstenrieder Straße“ a různé autobusové linky se nacházejí přímo před domem, stanici metra U5 „Laimer Platz“ pak dosáhnete pěšky za necelých 10 minut.
Všechny obchody pro každodenní potřeby i lékaři jsou velmi dobře dostupní.
Všechny pokoje mají podlahu s dřevěným efektem, v koupelně a kuchyni jsou položeny dlaždice. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a WC.
K bytu náleží úložna a sklepní kóje.
POZOR: Vestavěnou kuchyň musí zajistit nájemce.
Zde máte také možnost umístit pračku.
Kromě bytu je k dispozici samostatně pronajatelné parkovací místo v podzemní garáži za 70 eur měsíčně.
Sklep na kola není k dispozici, jsou k dispozici pouze krytá venkovní stání.
Indexované nájemné: Základem je cenový index životních nákladů, který každoročně stanovuje Statistický úřad. Pronajímatel může jednou ročně upravovat nájemné podle celkového cenového vývoje.
Náklady na energii (plyn) pro ohřev vody nejsou zahrnuty v provozních nákladech, ty se ještě připočítávají – počítejte s cca 20 eur měsíčně.
Pronajímatelé hledají dlouhodobého nájemce, a proto bylo dohodnuto oboustranné vzdání se možnosti výpovědi po dobu 27 měsíců. Možnost nastoupení nájemce náhradního je však v zásadě možná.
Byt je k dispozici od 1. listopadu.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.