Pronájem bytu 2+1 • 58 m² bez realitkyOrtsstraße, , Bádensko-Württembersko
Ortsstraße, , Bádensko-WürttemberskoMHD 3 minuty pěškyByt se skládá z chodby, koupelny se sprchou, velkého obývacího a jídelního prostoru a ložnice. Terasa vás zve k posezení. Parkovací místa lze pronajmout za 30 € za místo. K bytu náleží také sklep.
Byty 03 a 04 jsou k dispozici, mají stejnou velikost a vybavení.
Byt se nachází v srdci Liggersdorfu, jen pár kroků od radnice. Obec nabízí dobrou infrastrukturu s menším obchodem, mateřskou školou a základní školou. V nedaleké obci vás na odpočinek zve idylické přírodní koupaliště. Hohenfels je obzvláště atraktivní pro rodiny. Stockach a Pfullendorf jsou vzdáleny přibližně devět kilometrů, Überlingen na Bodamském jezeře asi dvanáct kilometrů a Ludwigshafen přibližně patnáct kilometrů. Přímé spojení na dálnici A96 přes připojovací uzel Stockach a dále k A81 a evropské silnici směrem ke Konstanci zajišťuje dobrou dostupnost i v rámci širšího regionu.
• Vestavěná kuchyň
• Světlé místnosti
• Sklep
• Možnost pronájmu parkovacího místa
• Terasa
Energetický štítek je momentálně ve výrobě.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








