
Pronájem bytu 2+1 • 28 m² bez realitkyHatzenbecker Str. 85 Wuppertal Elberfeld Nordrhein-Westfalen 42117
Hatzenbecker Str. 85 Wuppertal Elberfeld Nordrhein-Westfalen 42117MHD 3 minuty pěškyJedná se o neustále modernizovaný rodinný dům s tepelní izolací a mimo jiné také s izolovanou střešní konstrukcí. Pro veřejnost je k dispozici zahrada s terasou, sušárna a sklep na jízdní kola. Před domem je pro nájemníky vyhrazeno několik vlastních parkovacích míst.
Skoro idylicky, a přesto přímo ve městě, se nachází tento zmodernizovaný a klidný rodinný dům s velmi příjemným sousedstvím. Veřejná doprava, možnosti nákupu a univerzita jsou snadno dosažitelné pěšky. Jedná se o ulici převážně obývanou místními obyvateli bez průjezdové dopravy; před domem protéká potůček Hatzenbeck. V bezprostřední blízkosti se nachází vstup do oblíbeného rekreačního areálu Friedrichshöhe a dále do Burgholz. Univerzita je dosažitelná přibližně za 14 minut chůze.
Tento hezký a útulný byt byl renovován v roce 2024 a nachází se v dobrém stavu (viz obrázky). Okna jsou v dřevěných rámech s izolačním dvojsklem a topení je zajištěno centrálním olejovým topením.
Byt se skládá z obývacího pokoje se zbocovaným kuchyňským koutem (vhodným pro malou kuchyňku), ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, chodby a skladové místnosti.
Kromě individuální spotřeby elektřiny jsou náklady, jako například na topení a úklid společných prostor, již zahrnuty v režii. Pro budovu není potřeba služba odvozu odpadu ani zimní úklid sněhu.
Tento byt je ideální pro studentku, neboť přímá sousedka je rovněž mladá dáma. Celkem je zde šest bytů pronajatých studentům, kteří zde žijí velmi harmonicky se svými sousedy.
Na základě bohužel špatné zkušenosti z minulosti prosím o krátké představení zájemce o pronájem v rámci poptávky. Děkuji!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















