
Prodej bytu 5+1 • 137 m² bez realitkyObere Walserbergerstraße 8 Wals Käferheim Salzburg 5071
Obere Walserbergerstraße 8 Wals Käferheim Salzburg 5071MHD 1 minuta pěšky • Výtah • ParkováníTento nádherný 5-pokojový byt s terasou se nachází v suterénu a v přízemí (s výtahem) v malém vícepodlažním domě s 5 bytovými jednotkami z masivního dřeva u Käferheim/Wals Salzburg.
Tento prostorný 5-pokojový vlastnický byt se nachází na krásném, slunném zeleném místě ve Wals/Käferheim, Salcburku.
Při vybavení byl kladen velký důraz na nejvyšší kvalitu za předpokladu etické a ekologické udržitelnosti. Všechny koupelny jsou vybaveny prostornou bezprahovou sprchou, toaletou a velkoformátovými keramickými obklady. Stěnová a stropní konstrukce je z masivního dřeva a vnější stěny i stropy jsou v kvalitě viditelného dřeva.
• 1 CEE zásuvka (přes bytový měřič) pro nabíjecí stanici pro auto
Věříme v ekologické stavění a bydlení – přínos pro vás. Díky trojskle perfektně izolovaným oknům, podlahovému vytápění s pokojovým termostatem a klimaticky šetrnému topnému konceptu máte nejen prostorové klima perfektně pod kontrolou, ale zároveň snižujete spotřebu energie i ekologickou stopu.
Jedno parkovací místo stojí 8 000,00 € a kryté parkovací místo 15 000,00 €; obojí není zahrnuto v ceně bytu.
bez makléřského poplatku
HP ECO Construct GmbH
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.



