Pronájem domu 4+1 • 103 m² bez realitky, Dolní Sasko
, Dolní SaskoMHD 4 minuty pěšky • ParkováníTento nádherný polodům v Aurich-Wallinghausen bude pronajat od 1. 2. 2026. V ceně nájmu je zahrnuta moderně vybavená vestavěná kuchyň. Pronájem probíhá na základě časově omezené nájemní smlouvy na 3 roky (pouze pro bezpečnost pronajímatele; dlouhodobý pronájem je žádán).
**Dotazy se vyřizují pouze s úplným jménem a adresou**
Městská část Wallinghausen v Aurichu patří mezi nejoblíbenější a nejpřívětivější rodinné oblasti ve městě. Obytná čtvrť se vyznačuje pečlivě udržovanými rodinnými domy, klidnými vedlejšími ulicemi a spoustou zeleně. Infrastruktura je vynikající: obchody, pekaře, lékaře, školy a školky se nacházejí v bezprostřední blízkosti nebo jsou dosažitelné během pár minut.
Centrum Aurichu je vzdáleno jen několik minut jízdy autem a je také velmi dobře dostupné na kole. Zároveň Wallinghausen nabízí příjemně klidnou obytnou atmosféru daleko od městského shonu. Množství pěších a cyklistických tras v okolí přispívá k vysoké volnočasové hodnotě.
Díky dobrému dopravnímu spojení, krátkým vzdálenostem a okolí v přímém kontaktu s přírodou je Wallinghausen obzvláště atraktivní pro rodiny, dojíždějící i pro všechny, kteří hledají harmonickou kombinaci městského a venkovského života.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.









