Prodej bytu 6+1 • 130 m² bez realitkyLandshut Landshut Bayern 84032
Jedná se o poněkud neobvyklou nabídku. Prodávají se dva byty, které vedle sebe nebo nad sebou leží a na přání mohou být propojeny. Jedná se z jedné strany o 80 m² / 3pokojový mezonetový byt s velkou zahradou, do kterého se můžete ihned nastěhovat, a z druhé strany o 50 m² velký 3pokojový byt, který je dobře pronajatý. Další informace:
80m² byt je čerstvě zrenovován a je volný k nastěhování. Má vlastní vstup do domu a velmi zajímavé uspořádání místností: koupelna a toaleta se nacházejí hned vedle vstupu v přízemí, obytné prostory spolu s balkonem jsou pak v nadzemním podlaží. Všechny místnosti jsou orientovány na západ, jsou slunné a světlé.
V prostorné kuchyňi najdete vše, po čem toužíte: kuchyňská linka s prémiovými spotřebiči, velké pracovní plochy, jídelní stůl s rohovou lavicí a také vysoký stůl, kde si můžete ráno rychle připravit espresso, nebo při společném vaření vychutnat sklenku vína.
V obývacím pokoji se budete cítit skutečně příjemně. Jsou zde dvě přednosti: pro zimní měsíce je zde dřevěný kamna, která zaručují útulné teplo, a pro letní měsíce balkon. Je to skvělé místo pro relaxaci, když nastane opravdový klid, děti jdou spát nebo když konečně váš notebook ztichne.
Čas jít spát?
Vystoupáte po dvou schodech a dostanete se do ložnice. Důvodem těchto dvou schodů je malý sklep, ale to si nejlépe vysvětlíte na místě. Také tak bude jasné, proč je ložnice poněkud níže než ostatní místnosti. Panuje zde atmosféra útulnosti a pohodlí s výhledem na západ slunce.
Chybí ještě další, poněkud menší pokoj. Je oddělen chodbou a je vhodný jako útočiště, například jako ložnice, pracovnu či pokoj pro hosty.
Tento byt má přímý vstup do velké zahrady, kolem dílny, přístřešku a altánu.
Zahrada je absolutně neocenitelnou předností celku.
Je určena výhradně obyvatelům velkého bytu!
Jak už název napovídá, jedná se o dvojbalíček. Zakoupením získáváte zároveň i druhý byt, který má také vlastní vstup do domu. Tento pronajatý byt se nachází dále vpředu, takže při cestě do velkého bytu se zahradou kolem něj projdete.
Malý byt má tři místnosti, přičemž jeden z pokojů měří jen zhruba 8 m², a proto se oficiálně počítá jen jako půl pokoj. V současné době je využíván jako vstupní šatna, ale mohl by sloužit i jako ložnice nebo pracovnu.
Do bytu se vstupuje přes malou chodbu, z níž se dostanete buď do koupelny, nebo o něco dále do ložnice č. 1 – nyní místnosti dcera – a nalevo do kuchyňského obývacího prostoru. Tento prostor byl před 2 lety vybaven novými spotřebiči, novou pracovní deskou atd. Za kuchyňským obývacím prostorem se nachází druhý velký pokoj, který byl původně zamýšlen jako obývací pokoj, ale aktuálně je využíván jako ložnice, a za ním pak „poloviční pokoj“.
Skvělá lokalita. Vedle centra města a přesto opravdu klidná.
Ulice Oberndorferstraße leží vedle železniční tratě, dokud se krátce za Lidl neodbočí. Odtud je ticho. A právě zde spočívá velká výhoda: vynikající dopravní spojení a zároveň klid, protože dům je umístěn v druhé řadě, zasazený mezi zahradami sousedů.
Je tiché a slunné a až když vyjdete na ulici, uvědomíte si, že jste uprostřed města.
Nádraží je skvěle a rychle dostupné pěšky, do centra se dostanete velmi rychle, autobusové spojení je hned za rohem a autem se dostanete na dálnici během okamžiku.
Dva byty:
• 80m² volný mezonet s velkou zahradou – nový po renovaci – krásné materiály, dobré vybavení, koupelna ještě nezmodernizovaná
• 50m² pronajatý – před dvěma lety zrenovován, navíc kompletní rekonstrukce koupelny
• Rozsáhlá, slunná zahrada vzadu za domem
• Malý sklep
• Dílna
• Skladová místnost
• Altán
• Možnost terasy
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.































