Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen
Prodej domu 793 m², pozemek 505 m², Darmstadt, Hessen

Prodej domu • 793 m² bez realitkyDarmstadt Darmstadt Hessen 64289

Nový
Darmstadt Darmstadt Hessen 64289MHD 1 minuta pěšky • Parkování
Cena2 950 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

K prodání je tento krásný a pečlivě udržovaný obytný a obchodní dům v Martinsviertelu.

Rozdělení:

Přízemí: Komerční jednotka, 2-pokojový byt s využitím předzahrádky

1. patro: 4-pokojový byt (se 2 balkóny), 3-pokojový byt

2. patro: 4-pokojový byt (s balkónem), 3-pokojový byt

3. patro: 4-pokojový byt (se 2 balkóny), 3-pokojový byt

4. patro: 4-pokojový byt, 3-pokojový byt

Díky rozdělení domu na 1×2-pokojový, 4×3-pokojové a 4×4-pokojové byty je nemovitost při pronájmu naprostým samovolným hitem a je atraktivní jak pro páry, rodiny, tak i pro spolubydlící (WG). Za posledních 15 let, s výjimkou renovací prováděných při stěhování nájemníků, nedošlo k žádnému volnému měsíci.

Čistý nájem: 107 500 € ročně

Všechny byty jsou samostatné a disponují vlastním sklepem. Dále je k dispozici úložný prostor pro kola (předzahrádka + sklep) a malý vnitřní dvůr na zadní straně.

Stav: Dům byl průběžně udržován a opravován. Ve sklepě se nachází nový elektrický rozváděč a většina elektrických a vodovodních stoupacích potrubí byla vyměněna.

Topení: Dům je vytápěn moderním kondenzačním plynovým centrálním kotlem z roku 2016. Účtování probíhá přes elektronické teploměrné čidla. Díky typickým velmi silným vnějším zdím v historických budovách a zapojení do 2 bezprostředně sousedních budov se dosahuje příznivé energetické spotřeby (cca 66 000 kWh v roce 2024).

V rámci energetických vylepšení již byly některé balkónové dveře a okna vyměněny za nové prvky s trojitým zasklením.

Nemovitost se nachází v žádané lokalitě přímo v oblíbeném Martinsviertelu. K Riegerplatzu nebo k nejbližší autobusové zastávce na Taunusplatzu (linky H, K) je jen pár minut pěšky. Školy, mateřské školy, restaurace a různé obchody jsou rovněž dosažitelné pěšky.

Jeden byt v 2. patře je aktuálně volný. To dává možnost vlastního využití či marketingu kupujícím. Alternativně je možná i krátkodobá následná pronájem.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Číslo inzerátu971321
Užitná plocha793
Celkem podlaží4
StavDobrý
PENBD - Méně úsporná
Plocha pozemku505
Cena za jednotku3 720 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 1 minuta pěšky
Sklep
Parkování

V okolí nemovitosti najdete

MHDEsselbornstraße/Ökumenisches Gemeindezentrum
🚶 83 m (1 min)
PoštaSkipper
🚶 440 m (5 min)
ObchodEDEKA aktiv markt
🚶 422 m (5 min)
BankaSparkasse Darmstadt – Filiale Kranichstein
🚶 456 m (5 min)
RestauraceAsia Wok
🚶 404 m (5 min)
LékárnaApotheke am See
🚶 440 m (5 min)
Škola
🚶 267 m (3 min)
Mateřská školaEvangelische Kindertagesstätte “Arche Noah”
🚶 86 m (1 min)
SportovištěSporthalle
🚶 184 m (2 min)
Hřiště
🚶 168 m (2 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.