Prodej domu 7+1 • 220 m² bez realitkyMögeldorfer Weg 2 Berlin Hakenfelde Berlin 13587
Vstupte do velkolepé rodinné vily a užijte si vy i celá vaše rodina jedinečný domov:
Hned u předsíně se nachází hostinská toaleta a ze světlé chodby v belletáži se dostanete – kolem ručně zatemněných oken – nahoru do patra, resp. do velkého obývacího pokoje s krbovými kamny, do klubu nebo čtecí místnosti či přímo do rozsáhlé kuchyně. Z kuchyně a sousední jídelny vede cesta na velmi velkou terasu, která se nachází v úrovni belletáže.
V horním patře na vás čeká prostorná rodinná koupelna s vanou a sprchou, dvě velmi velké ložnice a ještě jedna menší. A přes malý přechodový prostor, který lze také využít jako úložnu, se dostanete na podkroví.
Podkroví je světlé a nabízí velký, velmi útulný obytný prostor, jehož výrazným prvkem je viditelná stropní konstrukce. V podkroví se nachází další koupelna se sprchou a toaletou.
Ze vstupní chodby v belletáži vedou dveře dolů do suterénu, který vyčnívá z terénu a je proto dobře osvětlen. Zde naleznete kromě několika sklepních místností také kotelnici, slušnou prádelnu a saunu s další sprchou a velkou relaxační místností.
Svá vozidla můžete zaparkovat na vyhrazeném místě před garáží, resp. samozřejmě i v samotné garáži. Z garáže se přímo dostanete do domu i do zahrady.
Zahrada je poměrně malá a tím i nenáročná na údržbu. Tato vila je zapojena do přilehlé zelené pásmo se vznešenými stromy a krásnou procházkovou cestou, která přímo vede do Spandauer Forst. Mögeldorfer Weg je čistě obytná ulice, takže je zde opravdu klid. Okolí mezi Spandauer Forst a Havlem představuje velmi příjemné obytné prostředí.
Všechny stropy i stěny jsou hladce omítnuté a natřené bílou barvou, pouze zeď za krbovými kamny je barevně vytvořená pomocí špachtlovací techniky.
V obývacím pokoji s krbem i v klubu nebo čtecí místnosti je položené vytáhnuté parkety. Kuchyně a koupelny jsou obloženy dlažbou. Ve zbývajících místnostech je převážně pokládaný laminát.
Velmi krásná historická okna byla nedávno zrestaurována a nalakována, stejně jako přeložitelné parapety u většiny oken v horním patře.
Vysoce kvalitní vestavěná kuchyň je vybavena veškerými běžnými elektrospotřebiči.
Elektricky ovladatelné rolety směrem na terasu se dají nastavit pomocí elektrického pohonu.
Domovní elektroinstalace funguje bez závad. Dům disponuje vlastní LAN sítí, přes kterou je možno propojit koncová zařízení z místnosti do místnosti.
Sauna značky Klafs je vybavena elektrickým ovládáním s časovačem, takže si svůj večerní odpočinek můžete nastavit ještě před odchodem z domu.
Aktuálně je tato vila, postavená v roce 1935 bankéřem a plně rekonstruovaná, stále pronajata sociální organizaci, která zde pečuje o několik dětí v krásném prostředí.
Nájemní smlouva končí dne 31. 7. 2026 a řádný vystěhovací termín byl ze strany nájemce potvrzen. V případě zájmu lze tento nájemní vztah, s aktuálním nájemným ve výši 2 495,00 €/měsíc, prodloužit až do doby, která vám bude lépe vyhovovat, pokud se nechcete ihned nastěhovat.
Prohlídky jsou možné od ledna 2026. Prosíme, abyste se v první řadě kontaktovali přes kontaktní funkce v této nabídce nebo nám poslali e-mail.
Vezměte prosím na vědomí, že tuto nabídku vám předkládáme BEZ PROVIZE a při celkovém kalkulování je třeba zahrnout pouze daň z nabytí nemovitosti a náklady na notáře.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.





























