
Pronájem bytu 1+kk • 40 m² bez realitkyHerbststraße 1, , Bavorsko
Herbststraße 1, , BavorskoMHD 2 minuty pěšky • ParkováníTento světlý 1,5-pokojový byt s přibližně 40 m² obytné plochy se nachází v přízemí udržovaného rodinného domu ve Schwandorfu.
Byt disponuje plně vybavenou kuchyní, dále pak pračkou a sušičkou.
Vlastní sklepní kóje nabízí dodatečný úložný prostor. Náklady na vytápění jsou již započítány v režii. Domácí mazlíčci jsou povoleni po dohodě.
Byt je k nastěhování ihned.
Byt se nachází na adrese Lindenstraße 6b. K nádraží Schwandorf je to 10 minut pěšky a autobusová zastávka Schwanenhof je přímo za rohem. Parkovací místo je také možné pronajmout.
Byt je kompletně zařízen (pračka, sušička, postel, kuchyň, lednice atd.); na vyžádání může být nábytek také odstraněn. K dispozici je rovněž vestavěná kuchyň a sklepní kóje.
Parkovací místo je rovněž možné pronajmout za 40 €.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






