Prodej nebytového prostoru • 2800 m² bez realitkyBauhofstr. 24, , Hessen
Skladová hala s kanceláří nově zrekonstruována na pozemku o rozloze 2800 m² bez makléře
Hala disponuje základní plochou 1130 m², která je rozdělena na 110 m² a 30 m² kanceláře a společenských místností a 936 m² skladovací/provýrobní plochy. Dále je v exteriéru k dispozici přibližně 250 m² kryté plochy, která slouží k suchému uskladnění strojů nebo výrobků.
V současnosti je celý objekt pronajat třem stranám a generuje roční hrubý nájem přibližně 90 000 EUR. Optimalizace nájmu o 10 až 20 % je možná.
Fotovoltaická elektrárna od uvedení do provozu během roku průměrně odvádí 4000 EUR z příspěvků a dosahuje úspory za elektřinu 8000 EUR.
Hala srovnatelné velikosti a využití by bez energetické optimalizace provozních nákladů jistě stála o 25 000 EUR ročně více.
Celý objekt je prodáván bez makléřského poplatku! Tím ušetříte dalších 2 až 5 % z kupní ceny.
Kancelářská část tvoří velká předsálí, do které vstupujete přes větrací halu. Dále je k dispozici další prostorná kancelář s klimatizací jako samostatný pokoj. Jsou zde dvě další toalety pro dámy a pány, a také koupelna s toaletou a sprchou. Kuchyňský kout doplňuje kancelářskou část.
Celý kancelářský prostor byl v roce 2022 kompletně zrekonstruován. Prostory lze snadno upravit – elektrické rozvody byly kompletně přeinstalovány s ohledem na možnost případných změn.
Navíc je k dispozici další samostatně přístupný kancelářský pokoj o rozloze cca 25 m² (v roce 2024 kompletně zrekonstruován) včetně sprchy a toalety. Oba kancelářské prostory mohou být využívány společně či samostatně.
Hala je vybavena novými vstupními dveřmi (2022), novými halovými vraty, kovovými dveřmi a okny. Na straně orientované na slunce byly v kancelářské části instalovány rolety a uvnitř haly bylo přidáno stínění. Všechny dveře včetně halových vrat jsou kryté. Celý objekt je zabezpečen alarmovým systémem dle normy VDE.
Střecha byla v roce 2022 kompletně zrekonstruována, nově izolována a vybavena fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 99 kW. Tato elektrárna disponuje úložištěm s kapacitou 28 kW a třemi nabíjecími stanicemi umístěnými u šesti parkovacích míst před halou. V současnosti elektřina postačuje k bezplatnému napájení haly i k nabíjení dvou elektromobilů.
V roce 2022 bylo také obnoveno topení dřevními štěpkami a rozšířeno o dva zásobníky teplé vody, každý o kapacitě 3000 litrů. Topení dřevními štěpkami je velmi ekonomické – ohřev haly stojí přibližně 2600 EUR ročně.
Volitelně lze zakoupit i rozdrtič palet, kterým můžete drtit palety a využívat je jako palivo. Tímto zařízením jsme halu vytápěli zdarma.
Na věži určené pro skladování dřevních štěpků se nachází telekomunikační zařízení pro mobilní telefony, které generuje roční nájem přibližně 5360 EUR. Tento příjem je zajištěn na dalších 25 let.
Pozemek je nově oplocen a disponuje nově zřízenou kuřáckou zónou s WPC (kompozitní dřevo).
Námořní kontejner, který slouží jako další skladovací plocha, a i vybavení haly může být na požádání samozřejmě převzato.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 974750 |
| Plocha pozemku | 2 800 m² |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Plocha nebytového prostoru | 2 800 m² |
| Cena za jednotku | 482 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Bezbariérový přístup | |
| MHD 5 minut pěšky |
| Terasa |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.



























