Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko
Prodej bytu 3+1 75 m², Ingolstadt Haunwöhr, Bavorsko

Prodej bytu 3+1 • 75 m² bez realitkyIngolstadt Haunwöhr Haunwöhr Bayern 85051

Ingolstadt Haunwöhr Haunwöhr Bayern 85051MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
Cena424 745 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Tento čerstvě kompletně zrekonstruovaný trojizbový byt na patře v Ingolstadtu se představuje jako ideální útočiště pro náročné obyvatele. S obytnou plochou přibližně 75 m² nabízí prostor pro moderní bydlení a osobní rozvoj. Byt se nachází v 1. patře udržovaného domu z roku 1970 a bude předpokládaně k dispozici od března 2026.

Hlavním lákadlem tohoto bytu je světlý obývací pokoj s přístupem na balkon. Přilehlý balkon s jihovýchodní orientací zve k útulné snídani. Útulná ložnice nabízí dostatek místa pro individuální úpravu vaší oázy klidu. Dodatečný pokoj poskytuje široké možnosti využití – ať už jako kancelář nebo dětský pokoj, rozhodnete se vy.

Kromě efektivního obytného a spacího prostoru disponuje byt prostorným koridorem se šatní skříní a moderní světlou koupelnou. Ke bytu náleží také sklepní oddíl, který zajišťuje další úložný prostor.

Přesvědčte se sami – těšíme se, až vám náš koncept představíme osobně!

Být v Haunwöhr znamená bydlení v klidné lokalitě s městským komfortem. Služby jako lékárny, pekárny, lékaři i supermarkety jsou pohodlně dosažitelné pěšky. Kdo si přeje žít centrálně, ale ne přímo uprostřed historického centra, najde zde dokonalou rovnováhu mezi odpočinkem a blízkostí každodenního života. Autobusové spoje zajišťují krátké cesty a nákupní centrum Westpark se svým širokým sortimentem je doslova přímo za rohem. Nedaleká oblast pro rekreaci ještě více umocňuje optimální polohu.

Stát pomáhá – podpora KfW s příspěvkem na splácení ve výši 45 000 €.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Dispozice3+1
Číslo inzerátu977223
Užitná plocha75
StavPo rekonstrukci
Podlaží1. podlaží z 2
PENBA - Mimořádně úsporná
Cena za jednotku5 663 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
Parkování
Sklep
MHD 2 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDSchrobenhausener Straße
🚶 199 m (2 min)
PoštaDeutsche Post Filiale 616
🚶 814 m (10 min)
ObchodBackstube Wünsche
🚶 133 m (2 min)
BankaSparkasse
🚶 74 m (1 min)
RestauraceGasthaus Zur Schwalbe
🚘 858 m (2 min)
LékárnaRegenbogen-Apotheke
🚶 127 m (2 min)
ŠkolaGrundschule Haunwöhr
🚶 572 m (7 min)
Mateřská školaKindertagesstätte Maximilianstraße
🚶 364 m (4 min)
SportovištěHallenbad Südwest
🚘 2 352 m (6 min)
HřištěSpielplatz "Ferdinand-Maria-Straße"
🚶 443 m (5 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.