
Pronájem domu 5+1 • 156 m² bez realitkyPfarracker 17d, , Porýní-Falc
Pfarracker 17d, , Porýní-FalcMHD 4 minuty pěšky • ParkováníŘadový dům s velmi dobrým uspořádáním – s malou oplocenou zahrádkou s terasou a malým zahrádkovým domkem.
Přízemí: obývací-jídelna s otevřenou kuchyní, vstupní část s toaletu pro hosty.
1. patro: dvě ložnice s možností průchodu do šatníku a koupelna se sprchou i vanou.
2. patro – šikmé podkroví: dvě ložnice a koupelna se sprchou.
Možnost úložného prostoru v podkroví.
Hochspeyer se nachází asi 8 km východně od Kaiserslautern a je velmi dobře spojen se městem jak S-Bahn, tak autobusem. Také Neustadt, Bad Dürkheim, Ludwigshafen a Mannheim jsou dobře dostupné. K dálnici A6 ve směru Mannheim – Saarbrücken je to asi 6 km, k A63 směrem Mainz přibližně 12 km.
Vesnice nabízí 2 obchody, lékaře, lékárnu, 3 mateřské školy a základní školu.
2 sportovní kluby s pestrou nabídkou, pěkný venkovní bazén, trávníkové hřiště pro "swin-golf" a několik restaurací.
Poloha v Pfälzer Wald podporuje sportovní aktivity, jako je turistika, horská cyklistika apod. jako možnost volnočasové náhrady.
Řadový dům je vybaven laminátovými podlahami, v koupelnách a vstupní části krásně zdoben granitem a bílými dlaždicemi.
Vestavěná kuchyň je otevřená vůči jídelně.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.









