
Pronájem bytu 3+1 • 75 m² bez realitkyOstravská, Český Těšín - Český Těšín, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 2970, kauce 23500, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 11 750 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný byt 3+1, který se nachází v klidné a žádané části Českého Těšína na ulici Ostravská 478/68A. Byt je ideální pro rodinné i dlouhodobé bydlení a samozřejmostí je možnost trvalého pobytu.
Bytová jednotka je po rekonstrukci, je prostorná, slunná a dispozičně velmi dobře řešená. V celém bytě je provedena nová elektroinstalace, která zajišťuje bezpečný a bezproblémový provoz domácnosti.
Kuchyně je vybavena novou moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči s prostorem pro pračku a nabízí dostatek prostoru pro vaření i jídelní kout. Koupelna po rekonstrukci disponuje obklady, dlažbou, vanou, umyvadlem a WC, vše v moderním a udržovaném provedení.
Dům se nachází v tiché a udržované lokalitě, přesto v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti – obchody, služby, školy, školky i zastávky MHD jsou v dosahu. Velkou výhodou je možnost parkování přímo před domem. Okolí domu je upravené a klidné, ideální pro pohodové bydlení.
Tento byt je skvělou volbou pro rodinu nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení po rekonstrukci v klidné části Českého Těšína.
Neváhejte a domluvte si prohlídku – byt je připraven stát se vaším novým domovem.
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ služby 2970, kauce 23500, + adm. poplatek 6000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 11 750 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.










