
- 3+kk
- 85 m²
Ich pronajmu soukromě 2+kk byt (54 m²) v jádru čtvrti Stuttgart-Mitte, v ulici Schützenstraße. Byt se nachází v 5. patře udržovaného domu, kde je k dispozici výtah. Přestože se nachází v centru, bydlí se zde příjemně klidně – a díky své poloze na vyšším patře nabízí nádherný, široký výhled na Stuttgart.
Byt se pronajímá nenatáčený. Velkým plusem je balkon, který je přístupný z obývacího pokoje a poskytuje v každodenním životě dodatečný prostor. Vestavěná kuchyň je součástí bytu (zařízená kuchyň) a nabízí dobrou základnu pro začátek.
Koupelna je moderní a má přirozené denní světlo, dále je vybavena vanou se sprchovými možnostmi. WC je umístěno samostatně, což je v každodenním životě velmi praktické.
Co se týče lokality: Jádro čtvrti patří mezi nejvyhledávanější oblasti v Stuttgart-Mitte. Během 8–10 minut chůze se dostanete na Schlossplatz, na hlavní nádraží a ke zámkovým zahradám. V blízkosti jsou k dispozici obchody, restaurace i kavárny. Doprava je výborná: asi 3 minuty chůze stačí k zastávce Staatsgalerie (linky U1, U2, U4, U9, U14) a přibližně 10 minut chůze až na hlavní nádraží Stuttgart.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte krátkou zprávou s několika informacemi o sobě (kdo se bude stěhovat a odkdy hledáte bydlení).






Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.