Zobrazit mapu
Domy na prodej • 4+1
(205 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 4+1
- 172 m²
- 483 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
649 000 €(3 773 € / m²)
Prodává Bezrealitky
Prodej domuVracovská, Bzenec - Bzenec, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 127 m²
- 1083 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 32,9 m²
5 390 000 Kč(42 441 Kč / m²)
Prodává Bezrealitky
Prodej domuJečmínkova, Chropyně - Chropyně, Zlínský kraj
- 4+1
- 151 m²
- 554 m²
Vybaveno • Garáž • Sklep 8 m² • Terasa 25 m²
5 890 000 Kč(39 007 Kč / m²)
Prodej domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 40 m²
4 290 000 Kč(35 750 Kč / m²)
Prodej domuNad Ostrůvkem, Pozořice - Pozořice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 321 m²
- 946 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
9 450 000 Kč(29 439 Kč / m²)
Prodej domuIngolstadt Ingolstadt Bayern 85055
- 4+1
- 105 m²
- 265 m²
MHD do minuty pěšky
559 000 €(5 324 € / m²)
Prodej domu, Braniborsko
- 4+1
- 110 m²
- 2093 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
689 000 €(6 264 € / m²)
Prodej domu, Dolní Sasko
- 4+1
- 124 m²
- 555 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
440 000 €(3 548 € / m²)
Prodej domuKoryčany - Lískovec, Zlínský kraj
- 4+1
- 180 m²
- 100 m²
Vybaveno • Lodžie 13,1 m²
4 400 000 Kč(24 444 Kč / m²)
Prodej domuOndratice - Ondratice, Olomoucký kraj
- 4+1
- 180 m²
- 281 m²
Částečně vybaveno • Parkování
6 290 000 Kč(34 944 Kč / m²)
Prodej domuDelmenhorst Delmenhorst Niedersachsen 27753
- 4+1
- 105 m²
- 140 m²
MHD 7 minut pěšky • Garáž
359 500 €(3 424 € / m²)
Prodej domuWickrath Wickrath Nordrhein-Westfalen 41189
- 4+1
- 98 m²
- 625 m²
MHD 1 minuta pěšky
325 000 €(3 316 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.