Pronájem bytu 2+kk, 40 m² bez realitky

Nad Palatou, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hezký, nový byt na Podbělohorské, pod stadionem Strahov, ve vrchním podlaží bytového domu.
Byt má asi 40m2, má 2 patra. První patro je kuchyň společně s obývacím pokojem, horní patro je podkroví se spaním a 2 střešními okny. Byt je velmi slunečný, nový a čistý interier a je plně vybavený (lednice, pračka, stůl, židle, matrace..atd). K bytu je poměrně velká...
Hezký, nový byt na Podbělohorské, pod stadionem Strahov, ve vrchním podlaží bytového domu.
Byt má asi 40m2, má 2 patra. První patro je kuchyň společně s obývacím pokojem, horní patro je podkroví se spaním a 2 střešními okny. Byt je velmi slunečný, nový a čistý interier a je plně vybavený (lednice, pračka, stůl, židle, matrace..atd). K bytu je poměrně velká terasa se sezením, orientovaná na jih, s vyhlídkou na celou Prahu. V okolí je hodně přírody, park Klamovka, letohrádek Hvězda, tiché a klidné prostředí. V ceně je slušné internetové připojení. Dům má centrální vytápění.
Stěhujeme se s přítelkyní do zahraničí, proto byt přenecháme, bude volný od 20. června. Těšíme se na Vaší návštěvu =)
Spojení: 7 minut autobusem od metra Anděl. Autobus jezdí každých 5 minut. Je zde dobré spojení i v noci, asi 10 minut pěšky od zastávky.
Tel: 608 001 623
Email: dfx.codean@gmail.com
zobrazit celý popis
Nice sunny apartment situated at Podbelohorska, under the stadion Strahov on the top of dwelling house.
Apartment is about 40 sq. m., has 2 floors. 1st floor is kitchen together with living room, 2nd floor is bedroom with 2 roof windows. There is new, clean interior and apartment is fully furnished (fridge, wash machine, table, chairs, mattress..etc.). There is large terrace situated to south...
Nice sunny apartment situated at Podbelohorska, under the stadion Strahov on the top of dwelling house.
Apartment is about 40 sq. m., has 2 floors. 1st floor is kitchen together with living room, 2nd floor is bedroom with 2 roof windows. There is new, clean interior and apartment is fully furnished (fridge, wash machine, table, chairs, mattress..etc.). There is large terrace situated to south with nice view of whole Prague. House is surrounded by a lot of nature, park Klamovka and there is quiet, tranqil environment. There are strong walls, so noise shouldn't be problem. Good internet connection is included in prize. House has central heating. We're moving abroad with my girlfriend, so apartment will be free from 20. June. We're looking forward for your visit =)
Connection: 7 minutes by bus from Andel, going each 5 minutes, also good connection at night - about 10 minutes from bus stop by walk.
Phone: 608 001 623
Email: dfx.codean@gmail.com
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
40 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více