Pronájem bytu Garsoniéra, 14 m² bez realitky

Výstupní, Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dlouhodobý pronájem minigarsoniéry, 14m2, v rodinném domě Praze 10 ve Vršovicích (Bohdalec), částečně zařízená, za 5000 Kč + popl.1000 Kč.
Pronajmeme částečně zařízenou garsoniéru v rodinném domě v Praze 10 – Vršovicích (kopec Bohdalec). Přímý vlastník. Na delší dobu minimálně na jeden rok. První nájem při podpisu smlouvy, další platba na účet v...
Dlouhodobý pronájem minigarsoniéry, 14m2, v rodinném domě Praze 10 ve Vršovicích (Bohdalec), částečně zařízená, za 5000 Kč + popl.1000 Kč.
Pronajmeme částečně zařízenou garsoniéru v rodinném domě v Praze 10 – Vršovicích (kopec Bohdalec). Přímý vlastník. Na delší dobu minimálně na jeden rok. První nájem při podpisu smlouvy, další platba na účet v polovině měsíce na následující měsíc. Vhodné pro jednu osobu nejlépe pro pracujícího muže, ale i ženu přednostně klidnější povahy a nekuřáka (není podmínkou). Cena: 5 000 Kč (+ 1000 Kč poplatky).

NE REALITNÍ SPOLEČNOSTI!

Garsoniéra se nachází ve zvýšeném přízemí rodinného cihlového domu. Chodba s umyvadlem, skřínkami a s dvojvařičem má rozlohu 3m2 - lze ji využít jako mini kuchyňku. Pokoj je velký 10m2 a je částečně zařízený. WC velké 1m2, je vybaveno sprchovou baterií a slouží zároveň jako sprchovací kout. Byt je vytápěn ústředním topením na plyn a ohřev vody je zajištěn plynovým boilerem. Součastí vybaveni je i lednice a wifi. Velmi dobrá dopravní dostupnost - Želivského 10min, Flóra 15min, Roztyly, Opatov, Pankrác a I.P.Pavlova 20min, Florenc a Háje 25min. V blízkosti Tesco nonstop,Kaufland a Baumax – 6min. 3 minuty od domu je les.
zobrazit celý popis
Long-term one-room flat rental, 14 m2, in a family house in Prague 10 Vršovice (Bohdalec), partly furnished, for CZK 5000 + utilities.

We rent semi furnished one-room flat in a family house in Prague 10 - Vršovice (Bohdalec Hill). Direct owner. On a long-term basis at least for one year. The first rent upon signing the contract, next payment on account in the middle of the month for the...
Long-term one-room flat rental, 14 m2, in a family house in Prague 10 Vršovice (Bohdalec), partly furnished, for CZK 5000 + utilities.

We rent semi furnished one-room flat in a family house in Prague 10 - Vršovice (Bohdalec Hill). Direct owner. On a long-term basis at least for one year. The first rent upon signing the contract, next payment on account in the middle of the month for the following month. Suitable for one person if possible employed man but also for a woman preferably calmer nature and non-smoker (not required). Price: 5 000 CZK (1000 CZK utilities).

NO REAL ESTATE AGENTS!

The one-room flat is situated in the higher ground floor of a brick family house. The corridor with a sink, cabinets and electric cooker has an area of 3 m2 – it can be used as a mini kitchenette. The room is 10 m2 large and is partially furnished. The toilet of 1m2 is equipped with a shower tap and serves as a shower, as well. The flat has central heating and gas hot water boiler.Other facilities include a fridge and wifi. Very good public transportation accessibility - Želivského 10min, 15min Flora, Roztyly, Opatov Pankrac and I.P.Pavlova 20min, Florenc, and Haje 25min. In the proximity of non-stop Tesco, Kaufland and Baumax - 6min. Local wood is 3 minute-walk from the house.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
14 m²
cena:
5.000 Kč
poplatky:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více