Pronájem bytu 3+1 bez realitky

Budějovická, Praha - Krč

https://www.bezrealitky.cz/id/177339
Pronájem bytu 3+1, 77 m² bez realitky, Budějovická, Praha - Krč, hlavní foto
Cena:
15.400 Kč + 3.300 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Pronajmu byt po částečné rekonstrukci (kuchyň, koupelna a WC, podlahy) v cihlovém domě na Budějovické v pěší vzdálenosti metra C, nákupních a business center Budějovická, Brumlovka a Pankrác. 3 pokoje (nejsou neprůchozí), moderní kuchyň, rekonstruovaná koupelna a WC. 3. podlaží s výtahem. V prostorném dvoře patřícím k domu je park a dětské hřiště. Poplatky cca...
Pronajmu byt po částečné rekonstrukci (kuchyň, koupelna a WC, podlahy) v cihlovém domě na Budějovické v pěší vzdálenosti metra C, nákupních a business center Budějovická, Brumlovka a Pankrác. 3 pokoje (nejsou neprůchozí), moderní kuchyň, rekonstruovaná koupelna a WC. 3. podlaží s výtahem. V prostorném dvoře patřícím k domu je park a dětské hřiště. Poplatky cca 3300 Kč za jednu osobu (+ 500 Kč za každou další) zahrnují služby, výtah, teplo, vodu, úklid apod. Osobní spotřeba elektřiny a plynu v nich není zahrnuta.
zobrazit celý popis
Appartment for rent on Budejovicka street very close to subway station, shopping centers Arkady Pankrac and DBK and business centers BBC (Microsoft, HP, Telefonica, CEZ, Microsoft, ...), Pankrac and 7 minutes by subway to Chodov business center (IBM, Dell, CA, ...). 3 rooms with wooden floor, kitchen, bathroom and restroom after reconstruction. 3rd floor with lift. Back side of the house is park...
Appartment for rent on Budejovicka street very close to subway station, shopping centers Arkady Pankrac and DBK and business centers BBC (Microsoft, HP, Telefonica, CEZ, Microsoft, ...), Pankrac and 7 minutes by subway to Chodov business center (IBM, Dell, CA, ...). 3 rooms with wooden floor, kitchen, bathroom and restroom after reconstruction. 3rd floor with lift. Back side of the house is park and children’s playground. Utilities 3300 CZK for one person (+ 500 CZK for every other) include water, heating and others except personal electricity and gas.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
177339
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
77 m²
cena:
15.400 Kč
poplatky:
3.300 Kč
vratná kauce:
15.400 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více