Pronájem bytu 1+1, 33 m² bez realitky

Revoluční, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem krásného a útulného bytu 1+1 v centru Prahy 1 . Byt se nachází v ulici Revoluční ve 3NP domu, na kterém proběhla kompletní rekonstrukce, provedena ve vyšším standardu.
V těsné blízkosti domu jsou 2 zastávky tramvaje, metro B, poliklinika, 2 nákupní centra (Palladium a Kotva) a veškerá občanská vybavenost. Byt je kompletně zařízen včetně...
Pronájem krásného a útulného bytu 1+1 v centru Prahy 1 . Byt se nachází v ulici Revoluční ve 3NP domu, na kterém proběhla kompletní rekonstrukce, provedena ve vyšším standardu.
V těsné blízkosti domu jsou 2 zastávky tramvaje, metro B, poliklinika, 2 nákupní centra (Palladium a Kotva) a veškerá občanská vybavenost. Byt je kompletně zařízen včetně elektrospotřebičů, Pračky a myčky. Nábytek, dlažby, zařízení koupelen a záclony jsou přivezeny z Itálie. Dřevěné podlahy jsou z Rakouských a Českých dřevin. Byt č. 4.1, cena za měsíční pronájem 19.900,- Kč.Byt č. 5.1, cena za měsíční pronájem 21.900,- Kč.Byt č. 6.1, cena za měsíční pronájem 23.900,- Kč.
zobrazit celý popis
Rent a beautiful and cozy apartment 1+1 in the center of Prague. The apartment is located in Revoluční street on the 3rd floor of the building which was a complete reconstruction of a high standard. Near the house are 2 tram, metro B, clinic, 2 shopping centers (Palladium and Kotva) and all amenities. The apartment is fully furnished including electrical appliances, washing machine and...
Rent a beautiful and cozy apartment 1+1 in the center of Prague. The apartment is located in Revoluční street on the 3rd floor of the building which was a complete reconstruction of a high standard. Near the house are 2 tram, metro B, clinic, 2 shopping centers (Palladium and Kotva) and all amenities. The apartment is fully furnished including electrical appliances, washing machine and dishwasher. Furniture, floor tiles, bathroom equipment and curtains are imported from Italy. Wooden floors are from the Austrian and Czech woods. The apartment n. 4.1, price 19,900 CZK.The apartment n. 5.1, price 21,900 CZK.The apartment n. 6.1, price 23,900 CZK.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
33 m²
cena:
19.900 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více