Pronájem bytu 3+kk, 65 m² bez realitky

Jirečkova, Praha - Holešovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jsem majitel světlé, klidné a velmi útulný 3 + kk, 65 m2 byt se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu, mezi Letnou a Stromovkou parků nedaleko Lentenské nám. v Praze 7. Existuje mnoho obchodů a restaurací v oblasti s Lentenské nám. tramvajové zastávky méně než minutu chůze. Byt byl kompletní rekonstrukci na velmi efektivní rozložení. Obývací pokoj je...
Jsem majitel světlé, klidné a velmi útulný 3 + kk, 65 m2 byt se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu, mezi Letnou a Stromovkou parků nedaleko Lentenské nám. v Praze 7. Existuje mnoho obchodů a restaurací v oblasti s Lentenské nám. tramvajové zastávky méně než minutu chůze. Byt byl kompletní rekonstrukci na velmi efektivní rozložení. Obývací pokoj je spojený s novým kuchyňským koutem, který obsahuje indukční varná top, elektrická trouba, plná výška lednice / mrazák, myčka nádobí a mikrovlnná trouba. Tam jsou dvě velké oddělené ložnice, samostatná koupelna, která má v plné velikosti vana a umyvadlo / skříňka jednotku a WC je v samostatné vedlejším pokoji. K dispozici je malá komora, která má připojení pro pračka a obsahuje také nový plynový kotel, který zajišťuje regulovat vytápění a teplou vodu. Měsíční nájemné je 14.000, - Kč, plus záloha 800, - Kč / osoba za služby a 3.000, - Kč pro plyn a elektřinu. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, je nutné služby, plyn a elektřina. Telefon, internet a TV připojení nejsou zahrnuty. Mluvím česky, anglicky a částečně rusky, tak proč ne šetřete svůj čas hledání a kontaktujte mě.
zobrazit celý popis
I’m the owner of a bright, quiet and very cozy 3+kk, 65 m2 apartment located on the first floor of a charming building (without elevator) between Letná and Stromovka parks near Lentenské nám in Prague 7. There are many shops and restruants in the area with Lentenské nám tram station less than a minute walking distance.
The apartment has been completely redesigned and reconstructed into a...
I’m the owner of a bright, quiet and very cozy 3+kk, 65 m2 apartment located on the first floor of a charming building (without elevator) between Letná and Stromovka parks near Lentenské nám in Prague 7. There are many shops and restruants in the area with Lentenské nám tram station less than a minute walking distance.
The apartment has been completely redesigned and reconstructed into a very efficient layout. The living room is combined with a new kitchenette that contains an induction cooking top, electric oven, full height refrigerator/freezer, dishwasher and microwave oven. There are two large separate bedrooms, a separate bathroom which has a full size bathtub and sink/cabinet unit and the toilet is in a separate adjoining room. There is a small storage room which has connections for a clothes washer and also contains a new gas boiler which provides regulated heating and hot water.
Monthly rent is 14.000,- Kč, plus a deposit of 800,- Kč/person for services and 3.000,- Kč for gas and electricity. A security deposit of one month rent, services, gas and electricity is required. Telephone, internet and TV connections are not included. I speak English, Czech and some Russian, so why not save your time searching and contact me.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
65 m²
cena:
14.000 Kč
poplatky:
3.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více