
Pronájem bytu 1+1 • 36 m² bez realitkyŠtítného, Praha - Žižkov
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Byt 1+1 o celkové ploše 36m2 v 5.patře činžovního domu s výtahem - podkroví s klimatizací, situovaný na jih (sluníčko celoroční). Byt vznikl novou nástavbou celkem 5 bytů v podkroví domu z roku 1886. Celý dům včetně fasád prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury.
Byt se skládá z obytné místnosti s kuchyňskou linkou a samostatné ložnice. Obě místnosti mají střešní okna s roletami. V kuchyni je kombi lednice a vestavné spotřebiče - myčka, sklokeram.varná deska, trouba. V chodbě a ložnice jsou dvě velké vestavěné šatní skříně. V prostorné koupelně je sprchová skleněná zástěna (900 x1000), umyvadlová skříňka se zrcadlem, WC, topný žebřík, elektr. bojler 100litrů. Prostor pro pračku je v chodbě bytu.
Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, střešních oken Velux, sanity (Ravak, Laufen, Grohe,....), vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. Na patře je společná terasa do dvorního traktu domu pro sušení prádla, relax,.... Topení je plynové etážové (kotel pro patro) s měřením pro každý byt samostatně (kotel Vaillant).
Výše měsíčního nájmu je 21.500,-Kč/měsíčně + poplatky dle osob v bytě + energie (elektřina + topení). Platby za dodávku tepla a spotřebu elektřiny pro byt budou vyúčtovány pololetně. Kauce bytu 25.000,-Kč.
Paušální domovní poplatky ve výši 580,-Kč/os./měs., záloha na vodu s ohledem na počet osob bydlících v bytě cca 500,-Kč/os./měs. Záloha na energie cca 2.500,-kč/měs.
Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v protějším domě stejného vlastníka tzv.relax. zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři.. sprcha, WC a po dohodě s majitelem využívání střešního bazénu 6,6x4x1,7 se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 29st.C,protiproud pro plavání).
Pronájmy vždy bez provize! Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min. Napište nám e-mail na Vaše časové možnosti pro prohlídku a krátký popis něco o vás. Čas prohlídek upřednostňujeme v pondělí-pátek v pracovní době mezi 8-18h. Jedná se pouze o dlouhodobý pronájem, není možné tento byt následně krátkodobě pronajímat.
V domě se nachází restaurace SOU100 (450 m2) situovaná v přízemí domu - moderní česká kuchyně složená z českých surovin .
Preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami,..apod. Neplatíte provizi=majitel :)
Byt bude volný od 1.9.2025.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 242268 |
---|---|
Dispozice | 1+1 |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Novostavba |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | C - Úsporná |
Vytápění | Ústřední |
Provedení | Luxusní |
Užitná plocha | 36 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 9. 2025 |
Podlaží | 5. podlaží z 5 |
Konstrukce budovy | Cihla |
Stáří | Do 10 let |
Rekonstrukce | Kompletní |
Cena za jednotku | 597 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 4 minuty pěšky |
Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 21 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.