Pronájem bytu 3+kk, 91 m² bez realitky

Lanžhotská, Praha - Zličín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu plně vybavený, moderní, prostorný, vzdušný a klidný byt 3+kk s možností krycího parkovacího stání. Byt má výbornou dostupnost na letiště Václava Havla (cca 12 minut autem nebo 20 minut pěšky+bus), je cca 2 minuty od dálnice D5 na Plzeň a zároveň Pražského okruhu. Na metro B, zastávka Zličín to trvá cca 10 minut chůzí a cca 20 minut metrem na...
Nabízíme k pronájmu plně vybavený, moderní, prostorný, vzdušný a klidný byt 3+kk s možností krycího parkovacího stání. Byt má výbornou dostupnost na letiště Václava Havla (cca 12 minut autem nebo 20 minut pěšky+bus), je cca 2 minuty od dálnice D5 na Plzeň a zároveň Pražského okruhu. Na metro B, zastávka Zličín to trvá cca 10 minut chůzí a cca 20 minut metrem na Anděl / Karlovo Náměstí. Nedaleko se nachází se nachází vše co člověk potřebuje: supermarkety, hypermarkety, kino, posilovna, wellness, restaurace, pošta, atd. Byt je kompletně zařízený včetně rohové pohovky, jídelního stolu, televize, DVD, internetu, vestavěných vchodových skříní, komory a dalších úložných prostorů, vysavače, žehlícího prkna, napařovací stanice se žehličkou, atd. Kuchyně s troubou, mikrovlnkou, lednicí, mrazákem, myčkou, varnou konví, dalšími kuchyňskými potřebami, nádobím, sklenicemi, apod. Obě ložnice jsou plně vybaveny (manželskou) postelí, šatními skříněmi, závěsy, lampičkami na čtení, atd. Všechna okna se dají zatemnit tmavými žaluziemi. V bytě je koupelna s vanou, sprchovým koutem a pračkou. WC je odděleno a má vlastní úložný prostor na zásobu toaletních papírů a čistících prostředků. Do bytu i na balkon svítí celý den sluníčko jelikož je orientován na jižní stranu. V bytě je spousta úložného prostoru a moderního stmívacího LED osvícení, které napomáhá nízkým nákladům za elektriku. Byt je nekuřácký, ale kouřit je možno na balkoně, kde je i několik lehátek na kterých se člověk během teplých měsíců může opalovat. Byt je k dyspozici prakticky okamžitě, cca do týdne od podepsání smlouvy a složení kauce. Kauce se platí při podpisu smlouvy. Jediné co si s sebou do tohoto bytu potřebujete vzít je vaše oblečení a dobrá nálada. Měsíční cena 22500 Kč + 4000 zálohy na poplatky. Zálohy jsou na elektriku, plyn, vodu, internet, odvoz odpadu, apod. Je možné zařídit úklid bytu úklidovou firmou. Záloha na škody (kauce) je 25000 Kč. Nájem se platí předem, vždy k 20. dne předchozího měsíce. Pronájem je sjednán přímo s vlastníkem bytu = neplatí se provize. Vlastník bytu neplatí žádné provize RK, ale je ochoten se domluvit s RK pokud si RK zajistí provizi od nájemce.

V případě zájmu či dotazů zašlete email přes tyto stránky anebo sms/volejte na tel. 725526662.
zobrazit celý popis
Fully furnished apartment for rent! The apartment is in a newly built modern building equipped with new furniture and appliances. It is an aerial apartment located in a quiet neighborhood. Private parking space below the building can be arranged. There is a large living room including a separated kitchen, two bedrooms and a storage room. The apartment has great accessibility to the Prague airport...
Fully furnished apartment for rent! The apartment is in a newly built modern building equipped with new furniture and appliances. It is an aerial apartment located in a quiet neighborhood. Private parking space below the building can be arranged. There is a large living room including a separated kitchen, two bedrooms and a storage room. The apartment has great accessibility to the Prague airport (approx. 12 minutes by car or 10 minutes’ walk + 10 minutes by bus). It is 2 minutes’ drive towards the Prague ringway as well as the highway direction Pilsen and Germany. Public transport (subway yellow line B) towards the center of Prague (Andel – Mustek) will take you 10 minutes by walk from your door till the stop called Zlicin + 20-25 minutes by subway. Approx. 10 minutes’ walk from your door there is everything you need: supermarkets, hypermarkets, cinemas (including 3D and 4D), gym, wellness studio, restaurants, post office, etc. The apartment is fully furnished including: large sofa (which can be used as an extra king size bed in case of visitors), dining table, smart TV, DVD, WiFi, entrance wardrobes, extra storage room, vacuum cleaner, steaming system with an iron, ironing board, etc. The kitchen includes an oven, microwave, fridge, freezer, dishwasher, water boiler, and other kitchen and dining needs such as cups, glasses, plates, cutlery, etc. Both bedrooms are equipped with king/queen size beds, wardrobes, curtains, spotlights for reading, etc. All windows can be dimmed with the use of blinds. Furthermore, there is a bathroom including a bathtub, a shower stall and washing machine. Rest room is separated and includes a storage space for toilet papers or cleaning gels. The apartment is oriented towards south which results in sunlight throughout the whole day. There is plenty of storage space in the apartment. Also, all lights are equipped with LED bulbs, some of them are dimmable. This helps assuring lower electricity costs. It is not allowed to smoke in the apartment. Smokers can make use of the balcony. There is a number of camp beds which can be used during the warm months for sunbathing. The apartment is available within one week after contract signature and payment of the deposit. The only things you need in this apartment is your cloths and good mood. The price is 22500 CZK + 4.000 CZK bills per month. The bills include costs of electricity, heating, water, internet, garbage disposal taxes, etc. Cleaning of the apartment by a cleaning company can be arranged. The deposit for damages in the apartment is 25.000 CZK and is due to be paid at contract signature. The rent is paid up front, always no later than the 20th of the previous month. The tenancy contract will be signed with the owner of the apartment, no third parties involved = no extra charges.

In case of questions or interest, please contact me by using the email functionality on this website or text (sms,WhatsApp) or call by phone at +420725526662.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
91 m²
cena:
22.500 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více