Prodej domu 75 m² bez realitky

Spojovací, Stěžery, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Novostavba RD stojí v řadě šesti domků v klidné části centra obce s minimálním silničním provozem. Hlavní vstup do RD je v severní stěně RD po komunikaci ze zámkové dlažby. V jižní stěně jsou balkonové dveře s přístupem na zahrádku. Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Vstup do přízemí RD vede do vstupního zádveří. Odtud je přístup do šatny spojené s...
Novostavba RD stojí v řadě šesti domků v klidné části centra obce s minimálním silničním provozem. Hlavní vstup do RD je v severní stěně RD po komunikaci ze zámkové dlažby. V jižní stěně jsou balkonové dveře s přístupem na zahrádku. Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Vstup do přízemí RD vede do vstupního zádveří. Odtud je přístup do šatny spojené s technickou místností, na WC a do obytné místnosti( obývací pokoj + kuchyň+ jídelna). Z obývacího pokoje je balkonovými dveřmi přímý vstup na zahrádku. Ze vstupního zádveří je po schodišti přístup na chodbu prvního patra. Z chodby je přístup do koupelny, ložnice a pokoje. Všechny obytné místnosti jsou situovány k jihu. Komunikační prostory a sociální zařízení jsou situovány k severu.

DISPOZICE RD
Přízemí.... šatna -2,8m2, WC-1,25m2, vstupní zádveří-3,9m2, obývací pokoj+kuch.-26,3m2, venkovní terasa ze zámkové dlažby při vstupu na malou zahrádku
První patro... chodba schodiště-8,9m2, koupelna-4,5m2, pokoj-12,1m2, ložnice-12,1m2 ..Celková plocha bez terasy je 72m2.
K domku patří dvě parkovací místa na vlastním pozemku.
Kvalitně provedená stavba v energ. skupině C. Vytápěno el. přímotopy, napojeno na čističku společnou pro šest domků, pitná voda z obecního vodovodu. Podlaha kvalitní dlažba a vinyl. Vnitřní zábradlí nerez, schody dřevo (dub).

KONTAKT
Ing. Karel Šimek, tel: 777844002
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
3.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více